Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Świeżo upieczeni Państwo J.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 17:21    Temat postu: Świeżo upieczeni Państwo J. Odpowiedz z cytatem

A było to tak...
Wstałam o 6. Za oknem pogoda pod psem, pochmurno, zimno i mgła. Na 7 polecieliśmy do kościoła na drugą spowiedź. Prosto z kościoła pojechałam z teściową do fryzjera. 1,5 godz. trwało ogarnianie moich włosów. Do końca nie wiedziałam jakie kwiaty do włosów dostarczy mi kwiaciarnia, ale przybyły przepiękne fioletowe storczyki. Z fryzurki byłam bardzo zadowolona. Potem wróciłam do domu i pokręciłam się trochę, przy okazji pakowałam rzeczy, które trzeba było zabrać do hotelu. Ok. 13 pojechałam na makijaż do naszego hotelowego apartamentu. W tym czasie padało i grzmiało. Po wprowadzeniu swoich drobnych poprawek byłam ze swojego wyglądu zadowolona. W międzyczasie zostały dostarczone kwiaty. Bukiet wyglądał bajkowo. Trochę posiedziałam z rodzinką w hotelu i wyruszyliśmy z powrotem do mieszkania teściów, żeby się ubrać. Dopiero jak mama założyła mi suknię złapał mnie pierwszy stres. Podczas błogosławieństwa oczywiście się popłakałam, a wszystko przez moją mamę Wink Wyruszyliśmy do kościoła, a pogoda zrobiła się przepiękna...

Jak wchodziliśmy do kościoła to byłam strasznie poruszona; wiedziałam, że będzie ze mną cienko Wink Podobno tren prezentował się wspaniale. Przez całą mszę stresowałam się przysięgą, bo miałam chore gardło, a rano u fryzjera zupełnie straciłam głos. Ale podobno przysięga wyszła pięknie, mówiliśmy głośno i wyraźnie, a niektórzy goście gratulowali nam odwagi, bo myśleli, że cały tekst powiedzieliśmy z pamięci lol Kazanie było świetne. Ksiądz wprowadził nasze "biograficzne" wątki, czym byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Na mszy czekała na nas wspaniała niespodzianka od dziadków Karola. Wynajęli śpiewaczkę operową, która cudownie wykonała Ave Maria. Wszyscy się popłakali i mieli ciarki na plecach Smile Ogólnie na mszy często w oczach pojawiały się łezki, a mamy ryczały cały czas Wink Na wyjściu spadło na nas morze baniek mydlanych i konfetti - niespodzianka zorganizowane przez moje siostry. Potem znowu płakałam na życzeniach Very Happy

Do restauracji zajechaliśmy przed 20. Po toaście zatańczyliśmy pierwszy taniec do pięknej piosenki "Endless Love" Lionela Ricci i Diany Ross. Potem była pyszna kolacja i weselne pląsy Very Happy Wszyscy byli w świetnych humorach i znakomicie się bawili. Wiele osób powiedziało nam, że to było najlepsze wesele na jakim byli, z czego jako główna organizatorka jestem bardzo dumna Wink Kelnerzy byli w szoku, bo powiedzieli, że pierwszy raz zdarzyło się tak, żeby o 4 byli jeszcze prawie wszyscy goście i pełny parkiet. DJ spisał się na medal. Dziadkowie, którzy byli sceptyczni do tego pomysłu i nie wyobrażali sobie wesela bez orkiestry stwierdzili, że przy żadnej orkiestrze się tak nie wybawili i że dokonaliśmy dobrego wyboru uśmiech Państwo Młodzi byli w swoim apartamencie o 5.50, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi Very Happy

Aż trudno uwierzyć, że to już po. Teraz pozostały piękne wspomnienia...
_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Wto 23 Paź 2012, 10:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne wspomnienia i piękna opowieść. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i samych pomyślnych, uśmiechniętych dni uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam jednym tchem uśmiech Super że wszystko się udało uśmiech Na nowej drodze życia życzę Wam wszystkiego najlepszego, samych słonecznych dni pełnych prawdziwego uczucia bukiet bukiet prezent
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miło się czytało uśmiech Gratuluję Juliette, jesteś już Żoną! uśmiech Trzymam za Was kciuki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i najlepsze życzenia na nowej drodze - czekamy na zdjęcia:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudna relacja, świetnie się czytało. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluje i życzę wszystkiego "naj" na nowej drodze życia uśmiech Widać, że wspomnienia macie wspaniałe uśmiech Czyta sie pięknie Twoja opowieść uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję państwu J.uśmiech Bardzo fajna relacja ze ślubu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę wielu szczęśliwych lat spędzonych razem! również czekam na fotki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emi0112
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 763
Skąd: za górami za lasami.....

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również Gratuluje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech
_________________

"Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group