Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SŁONECZNY PUNKT - ZIĘBICE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyganeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Ziębice

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 18:39    Temat postu: SŁONECZNY PUNKT - ZIĘBICE Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumkowiczów. Proszę o opinie na temat Słonecznego Punktu w Ziębicach. Czy miał ktoś z Was tam wesele bądź był gościem? Jak organizacja, jedzenie, właściciel? Nie było żadnych niemiłych niespodzianek?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawo
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw 24 Lut 2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o lokalu, a jeśli chodzi o właścicielkę to już zupełnie brak słów.
Jeszcze nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Dziwię się że taka osoba prowadzi tego typu biznes.
Jako że gram w zespole po różnych imprezach i w wielu lokalach - miałem do czynienia z różnymi ludźmi, ale to co ta Pani robi woła o pomstę do nieba. Zupełnie nie przejmuje się gośćmi w swoim lokalu. Całe mnóstwo obietnic składanych przez nią z których 90% nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości. Miałem nieprzyjemność zagrania w Słonecznym Punkcie imprezy sylwestrowej 2010 organizowanej przez ten lokal (Wielkie dzięki tylko i wyłącznie wszystkim gościom bawiącym się z nami- za wytrwałość Smile może ktoś będzie z nich to czytał) . Już nigdy więcej za żadne pieniądze nie zagrałbym tam. Właścicielka lokalu jest wyjątkowo chciwą osobą (żeby nie napisać PAZERNĄ )która tylko i wyłącznie chce się dorobić i to oszczędzając na wszystkim.
Ktoś pomyśli że piszę to aby się zemścić bo jest i za co - szanowna właścicielka zapomniała zapłacić wykrzyknik i mimo przypomnień ciągle nie chce lub jak twierdzi nie może. Nauczka dla mnie na resztę życia - tylko gotówka żadnych przelewów. Ale pisze to także dla przestrogi dla wszystkich którzy chcą organizować jakąkolwiek imprezę w tym lokalu. UWAŻAJCIE na to co podpisujecie i nie ufajcie właścicielce - dla niej liczy się tylko stan jej konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group