Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Zamkowa" Siewierz - prośba o opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kk&kk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:58    Temat postu: "Zamkowa" Siewierz - prośba o opinie Odpowiedz z cytatem

Witamy. Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani weselem w Restauracji Zamkowej w Siewierzu, natomiast nie spotkaliśmy się z żadną opinią o tej sali. Jeśli byliście tam na weselu albo słyszeliście historie od kogoś kto był, prosimy o posta. Z chęcią poczytamy też opinie o innych salach w okolicach Zawiercia. Z góry dziękujemy za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja przy okazji się przywitam z sąsiadem lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk&kk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również witamy uśmiech skoro po sąsiedzku, to może moglibyście nam coś doradzić? jesteśmy w trakcie poszukiwań, więc każda opinia jest na wagę złota uśmiech gdzie będziecie mieć wesele? a co od razu odpadło? no i życzymy dużo szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy wesele w Zaborzu ośrodeg Wing Pol, ale pewnie jak jesteście z okolic Siewierza to troszkę za dalego...podobno Rotunda w Siwerzu jest ekstra, za dwa tygodnie idziemy tam na wesele to dam znac. W okolicach Zawiercia to w Kiełkowicach byłam na weselu i też mi sie podobało...co do reszty to w Kroczycach jest pare ośrodków, ale żaden nam nie przypadł do gustu, Hetman jest bardzo wielki (tak na 300osób), w Magdzieo podobno jest bardzo fajnie, ale tam trzeba przynajmniej półtora roku wcześniej rezerwowac i podobno dośc drogo, mój znajomy ma wesele gdzieś w Łazach, ale nic więcej na ten temat nie wiem.

W razie czego to służe poradą (My jesteśmy z Myszkowa)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk&kk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękujemy za informacje uśmiech o Rotundzie czytaliśmy różne rzeczy, ale oczywiście z chęcią usłyszymy kolejną opinię uśmiech a czy w Kiełkowicach to był może Zajazd Kaja? bo właśnie myślimy o odwiedzeniu go, na zdjęciach wydaje się być bardzo ciekawym obiektem uśmiech jeśli chodzi o czas, to mamy 2 lata, spokojnie chcemy zarezerwować salę, która nam się najbardziej spodoba, chcielibyśmy, żeby była w okolicach Zawiercia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dokładnie ten zajazd...My bylismy tam na weselu jakies 2 lata temu, tu masz link do filmu na youtube z tego wesela:
http://www.youtube.com/watch?v=DAfHmNJvxOE
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba Cię poznałam Very Happy Cool ( oczywiście możliwe że się mylę,ale jak kojarzę zdjęcia z galerii...to może i nie uśmiech )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk&kk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękujemy za link, sala wydaje się naprawdę ładna, trzeba będzie odwiedzić uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
tak dokładnie ten zajazd...My bylismy tam na weselu jakies 2 lata temu, tu masz link do filmu na youtube z tego wesela:
http://www.youtube.com/watch?v=DAfHmNJvxOE


Ja tak nie w temacie, ale jaką Pani Młoda miała fajną sukienkę! taką lekką i pięknie się kręciła uśmiech Chyba była na kole i kilka warstw jakiegoś tiulu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
chyba Cię poznałam Very Happy Cool ( oczywiście możliwe że się mylę,ale jak kojarzę zdjęcia z galerii...to może i nie uśmiech )


ja to ta na żółto zielono ubrana Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group