Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Klub Hula-hoop ;-)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 11:36    Temat postu: Klub Hula-hoop ;-) Odpowiedz z cytatem

Drogie Forumki, uśmiech

pare dni temu zakupiłam sobie hula hoop Very Happy oczywiście z zamiarem sumiennego ćwiczenia Very Happy czy któraś posiada juz to kółeczko i może się podzielić opiniami nt. rezultatów pracy pytajnik
uśmiech

jak nie macie jeszcze hula hop to naprawdę polecam Very Happy świetna zabawa ( no i podobno świetne efekty (jeszcze nie wiem bo dopiero zaczynam) uśmiech

tak wiec, ktora sie dopisuje do Klubu Hula-hoop??

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiii ja się dopisuję język jako dziecko byłam w tym mistrzem, potrafiłam cały dzień chodzić i jednocześnie kręcić tym po podwórku Very Happy robiłam furorę język czary mary zaraz wyciagnę je z za szafy mam je jeszcze wykrzyknikwykrzyknik ...ale radocha że mi przypomniałaś radosny radosny radosny radosny radosny radosny radosny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaKicia87 superrrr Very Happy znalazłaś juz to hulahoop ? jaką masz srednicępytajnik i ile minut zamierzasz kręcić dziennie pytajnik

/ ile cm masz w tali? / lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ja już po pierwszym treningu kochana wykrzyknik! okazuje się że jeszcze wsio pamiętam Very Happy tam więc kierunek duży pokój, telewizorek kanał muzyczny i jechane radosny radosny figielek figielek figielek

Myślę ze tak 30 min dziennie póki co Very Happy aż się rozkręcę Very Happy na dobre

a cm w talii sporo za dużo... Embarassed Embarassed Embarassed trzeba się pozbyć tych wystających wokoło wałeczków...ehhh Ale spoko w huula-hooop się mieszczę Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem antytalent Confused Wiecie ile razy próbowałam się nauczyć? i co i dupa! Nie umiem i koniec. Nawet mój P. kręci hula hopem, a ja nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak teraz pojechałam na ślub,to moja siostrzenica wyjęła swoje... ojjj przypomniało mi się Very Happy nawet jeszcze nie zapomniałam Very Happy Very Happy Very Happy

ale sama nie kupuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Ja jestem antytalent Confused Wiecie ile razy próbowałam się nauczyć? i co i dupa! Nie umiem i koniec.


Tak jak i ja.. Chocbym nie wiem jak biodrami i tylkiem krecila to po max 2 sekundach spada.. Rolling Eyes Na WFie to byla dla mnie zmora - nie dosc ze bylam grubasek to jeszcze nawet hulahopem nie umialam krecic lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii no to teraz juz nie kręć oczko bo za chwilę Kuleczka bedzie nam się skarzyć że Mama ją po główce czym bije Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaKicia87 napisał:
hehe ja już po pierwszym treningu kochana wykrzyknik! okazuje się że jeszcze wsio pamiętam Very Happy


ja sie tez własnie zaskoczyłam Shocked Shocked ze po kilkunastu ( wykrzyknik ) latach perzerwy dałam rade kręcić wiecej niz kilka sekund Very Happy

te dolne żeberka mnei bolą tylko trochę oczko ale myślę ze mi przejdzie po paru dniach Very Happy lol Wink

hulahop mam o srednicy 90cm Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Ja jestem antytalent Confused Wiecie ile razy próbowałam się nauczyć? i co i dupa! Nie umiem i koniec. Nawet mój P. kręci hula hopem, a ja nie



Ewka, to może razem stancie to tego hula hopa Very Happy i Twoj P. Cie nauczy Very Happy

ćwiczenie czyni mistrza Very HappyD nie poddawaj się Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group