Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie balony do dekoracji samochodu?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alicjag3
początkujący
początkujący


Joined: 30 Mar 2010
Posts: 4

PostPosted: Thu 27 May 2010, 19:43    Post subject: Jakie balony do dekoracji samochodu? Reply with quote

Chodzi o coś z czym można by przejechać spokojnie 60KM i co by nie popękało. Z helem czy normalne?
Back to top
View user's profile Send private message
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Joined: 10 Sep 2009
Posts: 491
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 17 Jun 2010, 14:21    Post subject: Reply with quote

Chyba nie powinny popękać w trakcie jazdy, ale kiedy byłam na weselu trzy tygodnie temu, młodzi musieli dojechać ok. 100km i zdejmowali ozdoby na czas podróży.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
natalia23
kandydat
kandydat


Joined: 20 Sep 2010
Posts: 44

PostPosted: Mon 20 Sep 2010, 14:52    Post subject: Reply with quote

A nie lepiej przystroić autko kwiatkami?
Back to top
View user's profile Send private message
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Jun 2010
Posts: 695
Location: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostPosted: Mon 20 Sep 2010, 17:26    Post subject: Reply with quote

kwiatki moim zdaniem ładniejsze
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Kasiek86
guru
guru


Joined: 16 Feb 2009
Posts: 6450

PostPosted: Mon 20 Sep 2010, 20:21    Post subject: Reply with quote

przepraszam ale balony kojarzą mi się z filmem pt. wesele. czyli z kiczowatym, wiejskim weselem na którym lejącą strumieniami wódkę zagryza się kiełbasą...również jestem za żywymi kwiatami...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Elmuszka
moderator
moderator


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 4494

PostPosted: Mon 20 Sep 2010, 23:25    Post subject: Reply with quote

eee chyba niekoniecznie uśmiech
Ja mam taki plan, że jeżeli goście weselni przyjadą pod mój dom samochodami, to znajdę kogoś odpowiedzialnego za to, żeby ich samochody też delikatnie ustroić- np przez powieszenie po 1-2 baloników na lusterkach, tak, żeby wszyscy jadący wyglądali jak właśnie z jednego wesela.
Back to top
View user's profile Send private message
Liziii
guru
guru


Joined: 23 Aug 2009
Posts: 6311

PostPosted: Mon 20 Sep 2010, 23:33    Post subject: Reply with quote

Elmuszka - wypadaloby najpierw zapytac gosci o zdanie - ja np nie zyczylabym sobie strojenia mojego auta w baloniki Rolling Eyes
Pewnie wiele osob sie zgodzi, blo mlodej parze nie wypada odmowic - ale czy beda zadowoleni z takiego obrotu sprawy?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Kasiek86
guru
guru


Joined: 16 Feb 2009
Posts: 6450

PostPosted: Tue 21 Sep 2010, 6:49    Post subject: Reply with quote

ja też miałam podobny pomysł ale jakieś tasiemki białe przywiązane do anten, ale zrezygnowałam ze tego właśnie dlatego że nie wszystkim mogłoby się to podobać i trzeba by było znaleźć kogoś odpowiedzialnego za wcielenie w życie tego pomysłu....
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Elmuszka
moderator
moderator


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 4494

PostPosted: Tue 21 Sep 2010, 8:06    Post subject: Reply with quote

naprawdę myślicie, że to jest problem? Nie wiem, bo dla mnie jest to zupełnie coś neutralnego, to, że ktoś mi z okazji ślubu i wesela ustroi samochód (chodzi mi o to, że gdybym była na jakimś weselu i ktoś podszedłby z balonami, to nie byłby to żaden problem. Jak ma taką wizję, to niech wiesza, w końcu przyjechałam BAWIĆ SIĘ na jego wesele).

W ogóle nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś może mieć coś przeciwko, bo nie niszczy to samochodu, a ciekawie wygląda ..
Back to top
View user's profile Send private message
Liziii
guru
guru


Joined: 23 Aug 2009
Posts: 6311

PostPosted: Tue 21 Sep 2010, 10:23    Post subject: Reply with quote

Elmuszko, problem pewnie nie - ale niezreczna sytuacja. Bo odmowic nie wypada ale nie musi sie nam podobac.
I z mojego punktu widzenia nie wygląda to ciekawie, a wiejsko..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group