Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

OSTRZEŻENIE - Restauracja POD GIGANTAMI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu przyjmij, że pewne sprawy wyczuwamy od razu.
Nawet kompozycja zdań u niby- zadowolonych klientów jest zawsze taka sama.
I szczerze mówiąc, 95% osób PO własnym weselu czy przyjęciu ma głęboko w nosie opinie na temat lokalu a już na pewno nie buszuje po internecie żeby owego lokalu bronić jak niepodległości język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jola85
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam zatem niektórych czytelników, że nie dostosowałam się do ich stylu. Zatem jeszcze raz - LOKAL ZAJEBISTY, OBSŁUGA WYCZESANA!
Nie mam zamiaru wpadać w polemikę z Paniami. Chciałam tylko wyrazić SWOJĄ opinię uśmiech Miłego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ale ja też prostowałam informacje na temat mojej sali na jednym z naszych lokalnych for, już po weselu. Zatem nie jest to tak mało powszechne. Czasem zadowolony klient chce wyrazić swoje uznanie, tym bardziej, jeśli o jakiejś knajpie krążą kłamliwe informacje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam z Małgosią. O mojej sali krążyło kilka negatywnych opinii, które potem były powielane przez osoby, które tam przyjęcia nie miały, a gdzieś czytały, że tam jest zła organizacja. Przez te opinie sama byłam w strachu, czy wszystko się uda. Wesele bardzo się udało i byłam kilka razy pozytywnie zaskoczona postawą właścicielki, więc napisałam kilka dobrych opinii w kilku miejscach już po moim weselu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Czw 31 Maj 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja restaurację Pod Gigantami znam z normalnej wizyty, jakiejś kolacji z moim R. Co do restauracji jesteśmy dość wymagający (R jest Francuzem i dla niego to jest prawie jak religia oczko ) i lubimy "sprawdzać" te podobno "dobre" knajpy w Warszawie. Moim zdaniem Pod Gigantami jest delikatnie mówiąc średnie, obsługa kiepska, jedzenie przeciętne, ceny za wysokie w stosunku do jakości potraw. Ogólnie rzecz biorąc miejsce nie jest złe, ale nie aż tak dobre na jakie się lansuje. Jest wiele więcej lepszych restauracji w Warszawie o zbliżonych lub nawet niższych cenach. być może menager się zmienił, może też i szef kuchni, całkiem możliwe, że teraz sytuacja wygląda inaczej, ale jestem w stanie uwierzyć, że w 2010 r. kociątko miała niemiłą przygodę z tą knajpą i jestem w stanie uwierzyć bardziej jej niż pani menager broniącej "honoru" lokalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Moje 2 zdania o tej restauracji.

03.08 byłem powiedzmy "służbowo" na weselu w restauracji Pod Gigantami i chciałem się podzielić opinią na temat tego miejsca.

Kontakt z menagerem lokalu , wspomniana wyzej p. Stefania jest rewelacyjny, ustalenia dot. miejsca dla DJ itd... W razie pytan z mojej strony (DJ) p. Stefania byla caly czas do dyspozycji. Samo wesele przygotowane zostalo odpowiednio wczesniej (tj. stoły, nakrycia itd...), jest to plus bo zdarzało mi się widzieć w innych miejscach sytuacje że stoły nakrywano dosłownie na 5 minut przed przyjazdem "młodych".

Jedzenie - do wyboru były 2 zupy /krez z warzyw i bulion grzybowy/ oraz 2 dania główne /sandacz i kaczka/. Oba posiłki bardzo dobre. Z uwagi na to iż byłem "służbowo" nie miałem czasu się delektować posiłkami /był również szwedzki bufet - szczupak, krewetki, sałaty, ciasta/.

Obsługa miła, PROFESJONALNA , a wszystko ogarnięte szybko i sprawnie.

Jeśli do czegoś mam się przyczepić to ewentualnie klima mogła by być wydajniejsza. Ale przypominam że temperatura dochodziła do prawie 37 stopni - a to też ma znaczenie.

Podsumowując - ja lokal polecam.





_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group