Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

OSTRZEŻENIE - Restauracja POD GIGANTAMI
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 12:42    Temat postu: OSTRZEŻENIE - Restauracja POD GIGANTAMI Odpowiedz z cytatem

Poniżej przedstawiam Wam moją korespondencję z manager tej pseud-restauracji! PO wpłaceniu zaliczki zmienili ustalenia i zamiast rezerwacji sali na 6 godzin dali 2 godz. czasu na zjedzenie obiadu weselnego! UWAŻAJCIE NA TĘ KNAJPĘ! Są bardzo niemili. KAŻDA zmiana, nawet ustawienia stołu to dla nich problem. Traktują ludzi "z góry". Są wyniosli i "ponad" klientem. DO tego zmieniają ustalenia tak kluczowe jak czas dając gościom 2 godziny na zjedzenie obiadu! WYOBRAŻACIE TO SOBIE!?!? Później naliczają opłatę za salę! LUDZIE w życiu nikt mnie z knajpy nie wyprosił bo za długo jem!

Dzień PO mogę na spokojnie napisać w czym był problem. Wypunktuję tę "fantastyczną" knajpę:
1) Pani Iwona (manager) przyjęła moją 70-letnia mamę i kuzynkę na stojąco. Przez godzinę nie zaproponowała żeby usiadły. Obruszyła się, że owe osoby przyszły bez umówienia się wcześniej z nią na spotkanie!

2) Nie pozwoliła zrobić zdjęć sali. Po kilku prośbach kazała wrócić za 2 godziny, a później zmieniła zdanie polecając przyjechać dnia następnego punktualnie o 12. Oczywiście dla niepracujących ludzi nie stanowi to problemu. Dla pracujących już tak.

3) Nie wyraziła zgody na ustawienie stołu na środku pomieszczenia.

4) Niechętnie zaakceptowała opcję dowiezienia przeze mnie dzień wcześniej kwiatów i obręczy na serwetki. Stwierdziła, że oni mają ładne kwiaty i po co przywozić coś innego.

5) Niechętnie zgodziła się zastąpić T-lighty świecznikami.

6) Była zaskoczona i niemiła kiedy padła prośba o zmianę złotych obrusów na białe.

7) Podkreśliła, że do 2 godzin można jeść w sali bez opłat za jej wynajem. Po upływnie tego czasu płacimy za wynajem sali!wykrzyknik! Wcześniej ustalenia pomiędzy nią a moim narzeczonym były na 6 godzin.

Cool Na koniec stwierdziła, że oni mają TYLE gości, że jak o czymś zapomną to TRUDNO!

To jest SKANDAL! Na 3 tygodnie przed ślubem nie mamy sali! Przewróciło się w głowach tym ludziom! Za obiad płacić mieliśmy 300pln od osoby. NIE WARTO MOI DRODZY TRACIĆ ZDROWIA I NERWÓW!


Szanowna Pani,
Doskonale rozumiem Pani staranność w doborze miejsca na tę wyjątkową chwilę.
Nie czuje się jednak odpowiedzialna za zmianę Państwa stanowiska i obawy, że nie będzie możliwe zadowolenie i mile wspomnienie z tej uroczystości. Zapewniam Panią , ze dołożylibyśmy wszelkich starań, aby satysfakcja była gwarantowana. W takich okolicznościach również nie czuję się zobowiązana do zwrotu zaliczki wpłaconej w dniu 16.02.2010 r.
Z wielkim żalem kasuję zatem Pani rezerwację
XXXXX
Restauracja Pod Gigantami
Tel. 0 22 629 23 12
Al. Ujazdowskie 24
00 478 Warszawa
www.podgigantami.pl

----- Original Message -----
From: Małgorzata N.
To: podgigantami
Sent: Tuesday, March 30, 2010 10:58 AM
Subject: Do p.Iwony - 24 kwietnia 2010r.

Szanowna Pani,

Na dzień 24 kwietnia zarezerwowaliśmy u Państwa salę na obiad weselny
dla 15 osób.
Po ubiegłotygodniowych rozmowach dochodzimy jednak do wniosku, że nie
uda nam się osiągnąć zamierzonego celu jakim jest zadowolenie i miłe
wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

W związku z powyższym dziękujemy za dalszą współpracę i rezygnujemy z
rezerwacji.
Uprzejmie proszę o potwierdzenie terminu, w którym możemy odebrać
wpłaconą zaliczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 8:52    Temat postu: Re: OSTRZEŻENIE - Restauracja POD GIGANTAMI Odpowiedz z cytatem

O masakra!wykrzyknik! Jacy okropni ludzie!! Paranoja!! I co teraz zrobicie?? Znalezliście salępytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kociątko szczerze współczuje Crying or Very sad To mogło zdarzyć sie każdej z nas!!
Co teraz?Pewnie zdazycie jeszcze znaleźć sale?co ja gadam musicie!!ale pewnie już w zaproszeniach mieliście wpisane miejsce obiadu co?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. na zaproszeniach było oj było Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zostanie niesmak na nieco dłużej, bo 1 zaproszenie zostawiamy sobie na pamiątkę

ania123 szukamy restauracji. Zostały 3 tygodnie a w sumie to 2 dni, bo ja mam pracę czasami wyjazdową i w przyszłym tygodniu znikam z W-wy, a tydzień przed ślubem mam sajgon w pracy więc nie wyjdę przed 20 z biura.
Najlepsze miejsca są oczywiście już zajęte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu pełen profesjonalizm Evil or Very Mad Wiedzą jak dbać o klienta...

Kociątko, współczuje, ale chyba lepiej teraz niż na kilka dni przed. A przede wszystkim, nie bedzie problemów w czasie obiadu wykrzyknik

Powodzenia w szukaniu lokalu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2010, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kociątko a jesteś pewna,że nie da się tego wszystkiego jakoś odkręcić dogadać z właścicielem tej restauracji czy tą menagerka?Może własnie powinnas złożyć skarge do właściela?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati nigdy bym nie zrobiła tam żadnej imprezy po takim potraktowaniu. Wysłałam dziś mail do właścicieli z informacją o bezprawnym zatrzymaniu zaliczki za REZERWACJĘ STOLIKA. Przecież to paranoja, żeby na miesiąc przed imprezą restauracja zatrzymywała pieniądze za rezerwację stołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak słów...... niech jeszcze biora opłatę za każdy nóż i widelec, łyżkę, za litr wody z kranu i w toalecie..... Za niedługo będziemy musieli chodzić z dyktafonem wszędzie by móc dochodzić swoich roszczeń....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję dostarczyć informacje do rzecznika praw konsumenta, warto wcześniej poinformować panią menager o planach. To często pomaga uśmiech
Oczywiście jeśli masz na piśmie zmianę jej decyzji oraz kompletną umowę podpisaną w momencie pobierania zaliczki (wraz z potwierdzeniem).
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz doszłam na ten wątek... i ręce mi opadły.

No jak dla mnie, to przegięcie absolutne i nie zostawiłabym tego ot tak. Ja wiem, że teraz w ferworze przygotowań ciężko by było zajmować sobie głowę rzecznikiem praw konsumenta, ale zastanowiłabym się poważnie, czy może faktycznie tego kroku nie zrobić. Jeśli oczywiście, kociątko, kobieta nie odda należnych Ci pieniędzy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group