Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala Gala, Dwór w Celejowie- proszę o opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziabala
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 8:56    Temat postu: Sala Gala, Dwór w Celejowie- proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Proszę o opinie dotyczące wesela w Gali oraz w Celejowie.
Jak z organizacją, dekoracją, jedzeniem?
Będę wdzięczna za każdą informację.
Z góry dziękuję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzynaak1000
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 2:34    Temat postu: Bylam tam Odpowiedz z cytatem

Bylam na weselu w GALI -SUPER .Uwazam ze odbylo sie profesjonalnie ,szczegolnie jedzonko-pyszne ,pieknie podane az chce sie jesc czujesz ze jestes gosc.Nie jakies cos na talerzach tylko wykwitnie podane doskonale dania .Atrakcja byl pan szef kuchni ktory dzielil na naszych oczach prosiaczka . Pieknie ubrany, pelen szacun widac ze tu dba sie o jakosc i ze my goscie jestesmy wazni.Podabalo nam sie bardzo. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewcia20@op.pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Maj 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanko jeśli chodzi o Gale to bądź spokojna, ja swoje wesele wyprawiłam w Gali w zeszłym roku w lipcu i jestem bardzo zadowolona wykrzyknik obsługa świetna!! i włąścicielce nie można nic zarzucić, spełnia każda zachcianę. Sala jest piękna i duużo jedzenia na stołach, miło było słyszeć na koniec imprezy że było dobre wesele, smacznie ładnie i duzo. Jeśli chodzi o Celejów to nie byłam więc się nie wypowiadam,ale ze słyszenia to jakos nie bardzo opinie... pozdrawiam i trzymam kciuki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 3 Maj 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna reklama... ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawni
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 4 Sty 2012, 20:20    Temat postu: Dwór CELEJÓW Odpowiedz z cytatem

Witam.Jestem z Warszawy.
Miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ brać udział w Balu Karnawałowym 2011-2012 w Dworze Celejów. Tak źle przygotowanej imprezy jeszcze nie przeżyłem ! Może na wstępie opiszę to, co było moim zdaniem całkowicie do .....upy :
1.Brak osoby prowadzącej;
goście nie wiedzieli nawet, czy toast szampanem będzie wewnątrz czy na zewnątrz restauracji, całe zamieszanie spowodowało podzielenie ludzi i w efekcie toast pięć minut po czasie; kiedy i gdzie będzie pokaz sztucznych ogni ( były to ze dwa wystrzały i puszczenie paru balonów .... nie wiadomo w jakim celu ) ; kiedy będą gorące posiłki ; gdzie i kiedy będziemy piec kiełbaskę przy ognisku ...okazało się, że każdy mógł to robić kiedy chce wychodząc z restauracji( pomysł rodem z obozów harcerskich )
2.Zespół muzyczny ( podobno profesjonalny ) o nazwie SUNRISE ,grający z pendriva, który parę minut po północy życzył gościom rycząc do mikrofonu WESOŁYCH ŚWIĄT ; skład zespołu to młoda Pani która coś mruczała ( nie był to śpiew ) ...nie zawsze znając tekst , perkusista który ścigał się swoją perkusją z automatem perkusyjnym , saksofonista grająco-wyjący jak Żubr w puszczy ; bas - który na szczęście siedział dość cicho, czasami troszkę zawodząc starał się nie przeszkadzać oraz klawiszowiec
3.Bardzo duszna o fatalnej akustyce sala, chociaż duża i piękna ;czyżby oszczędność na wentylacji ?!

Zapewne organizator/menadżer restauracji myślał, że za kwotę 190 zł od osoby na Balu pojawi się hołota, która po godzinie znieczuli się alkoholem i niczego nie zauważy.
Niestety ....My goście - jesteśmy zdegustowani .... na pewno w przyszłym roku nasza noga powtórnie tam nie stanie. A przyszłym gościom radzę : UCZCIE SIĘ NA CUDZYCH BŁĘDACH . Młode Pary niech się raczej zastanowią dwa razy ...zanim podejmą wiążące kroki.... dotyczące swoje najważniejszego dnia w życiu !
Owszem były pozytywne rzeczy na tym balu, na pewno mocnym filarem było jedzenie, a w szczególności szynka z kaszą gryczaną i bigosem , obsługa kelnerska robiąca wszystko aby zatuszować niedoróbki menadżera i Pani barmanka - tym osobom należy się wielki ukłon ... i rada - zmieńcie czym prędzej swoje miejsce pracy na takie, gdzie w pełni Was docenią !
Jednym słowem ....cała nasza ekipa, a w szczególności ja ODRADZAM to miejsce !
_________________
Pawni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
creative
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 18:24    Temat postu: odp: dwor Celejow Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wesele w Celejowie - Polecam ze spokojnym sumieniem. Mialem tam swoje wesele 2 lata temu i nie mam niczego do zarzucenia - swietne jedzenie, mila i profesjonalna obsluga oraz zawodowy band - moze dlatego ze sami go zalatwilismy ;)
Co do sylwestra 11/12... do PAWNI - czy wy "warszawiacy" z kazdej imprezy napoje wynosicie?? To taka tradycja w wielkim miescie? Bylem, widzialem... faktycznie holota pokazala klase. Co do samej imprezy - mozna sie przyczepic do kilku rzeczy, ale caloksztalt oceniam na dobry z plusem. W zeszlym roku impreza byla lepiej zorganizowana.
pozdrawiam i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko. Shocked
Wątek samych anonimowych wcalenicniereklamujów.

Żenada Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawni
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 23:31    Temat postu: Re: odp: dwor Celejow Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem co masz do Warszawiaków , ale to już twoja prywatna sprawa ... nie wiem o jakich napojach mówisz ( domyślam się że chodzi o alkohol ) . Jeżeli masz za zadanie oceniac gości z Sylwestra , to wydaje mi się że nie to forum .... swoją drogą nie wiem kto brał , co brał i ile brał ....myślę że to dotyczy każdego człowieka bez względu na wiek i pochodzenie ...często ten prosty człowiek może byc lepiej wychowany niż nie jeden miastowy ludek . Ja nie brałem i nie o tym pisałem . Skoro Sylwester Ci się podobał , to Twoja sprawa ... widać nie jesteś zbyt wymagający albo jeszcze mało w życiu widziałeś . Pozdrawiam
_________________
Pawni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, takie wątki nie mają najmniejszego sensu.......
jak również, moim zdaniem- pytanie na OGÓLNOPOLSKIM forum o jakąś salę w Baranowie Dolnym.
No jakie są szanse, że ktoś tu zna?? Zerowe....
Jak naprawdę chciałam się czegoś dowiedzieć o usługach w rejonie Łodzi- wlazłam na forum łódzkie.

Tu takie wątki mają charakter czysto reklamowy, a nie merytoryczny Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Ty Karolina, to jest śmieszne Very Happy
Jedna osoba koresponduje sama ze sobą: "co powiecie o Sali Róża"? odpowiedź (napisana dla niepoznaki godzinę później, szczyt geniuszu i cierpliwości to dwa dni Very Happy) "byłam tam (przypadkiem!!) w zeszłym tygodniu na obiedzie. Było dużo gości zza granicy (bo przecież, nam Polakom można wcisnąć wszystko. Poza tym, to takie światowe mieć dużo rodziny za granicą) i każdy był zachwycony. Jedzenie świeże, dużo, i w dodatku za super niską cenę!" Very Happy

Mnie to za każdym razem bawi tak samo, ale ja mam żenująco niskie poczucie humoru Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group