Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślubna Dekoracja Kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubertowna
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również sami będziemy dekorować. Kupiliśmy materiał dekoracyjny w bardzo dobrej cenie w trzech różnych kolorach i zarówno Kościół jak i sale weselną będziemy przystrajali. Myślę że ze wszystkim zamkniemy sie w 200zł.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie wiem ile będziemy płacić za wystrój kościoła.Bo u Nas w kościółku 16 sierpnia są 3 albo 4 śluby z naszym.Więc myślę,że ta cena będzie podzielona na te śluby.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Czw 19 Cze 2008, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w parafii też jest standardowa dekoracja kościoła (czyli żadna Evil or Very Mad ) i proboszcz nie wpuszcza nikogo obcego z dekoracjami oprocz siostry zachrystianki Mad . szkoda tylko że nie powiedzial nam o tym wczesniej. więc wyobraźcie sobie sobie: msza zamówiona (już rok temu), protokół ślubny spisany, dekoracje u florystki wybrane i zamówione a tu ksiądz mówi że sie nie zgadza Shocked nie pomogły prośby, żale, płacze itp Embarassed . po kolejnym spotkaniu z proboszczem który wielokrotnie powtarzał że jeśli nie podoba nam sie nasz kościół to mamy iść do innego, póściły mi nerwy i powiedzałam że ma nam wypisać zgode na ślub w innej parafii Evil or Very Mad
więc w parafii gdzie odbedzie się wesele (12 km dalej) ksiądz nie widząc nas nigdy na oczy bez problemu zgadza sie na dekoracje koścoła i na udzielenie ślubu (na 2 miesiące przed wyznaczoną datąwykrzyknik!)
byliśmy w polsce tylko tydzień pozałatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem.....wszędzie spodziewałabym sie schodów ale nie w kościele, gdzie otrzymałam wszystkie sakramenty i bardzo zależało mi żeby otrzymać ten również Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią 20 Cze 2008, 5:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to czasem jest w kościele Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prze dekoracje tyle problemów proboszcz robi Evil or Very Mad i po co....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania_411 normalnie porażka jakaś Evil or Very Mad dobrze zrobiłaś że kościół zmienilaś.
A ja mam do was pytanko, otóż nie wiecie czy 15 sierpnia to jest Wniebowzięcie N.M.P. dekorują kościoły czy nie. hmmm bo jak ta to dekorowanie by mi odpadło lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę że dekorowany jest wtedy szczególnie ołtarz główny i boczne. więc co do ławek już musielibyście dopytać. ale to jest fajny termin. na pewno część dekoracji macie z głowy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi się właśnie tak wydaje że będzie udekorowane , a na ławeczki coś podobnego do diniacho zrobię uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie 15 sierpnia jesz święto to może jakoś kościół już udekorują Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolączelistka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 5

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed moim jest jeszcze jeden ślub, a że jest jeszcze 9 miesięcy do tego terminu może ta liczba jeszcze sie zwiększyc, wiec poki co, koszty dekoracji kosciola podziela sie na 2.
Powiem szczerze że wolalabym zeby moj slub byl pierwszy, a nie drugi,no ale coz... smutny teraz juz nic nie da sie zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 3 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group