Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak sie prowadzić przed ciążą
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Detroit
początkujący
początkujący


Joined: 23 Jul 2019
Posts: 4

PostPosted: Tue 23 Jul 2019, 21:56    Post subject: Reply with quote

Co sądzicie o fitnessie w czasie ciąży?
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Wed 23 Oct 2019, 11:43    Post subject: Reply with quote

Wszystko trzeba skonultować z lekarzem, ćwiczenia dla kobiet w ciązy powinny być dostosowane do tego stanu, ja przed ciążą musiałam ograniczyć sól kawę ze względu na ciśnienie,i tez przed ciążą na parę miesięcy przed braam już mamadha premium, bo te witaminy mi mój ginekolog polecił
Back to top
View user's profile Send private message
lubowa
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2019
Posts: 108

PostPosted: Tue 5 Nov 2019, 15:32    Post subject: Reply with quote

Czy myślicie że sam kwas foliowy wystarczy? kupiłam sobie taki https://www.doz.pl/apteka/p134137-DOZ_PRODUCT_Kwas_foliowy_tabletki_90_szt. bo myślimy o kolejnym maluszku, zamierzam brać regularnie przez kilka miesięcy.
Back to top
View user's profile Send private message
eoweow
kandydat
kandydat


Joined: 14 Jan 2019
Posts: 93
Location: Lipnica

PostPosted: Tue 5 Nov 2019, 15:38    Post subject: Reply with quote

Na pewno nie można palić papierosów. Skutecznie pomogą Ci w tym te tabletki https://inveni-krakow.pl/rzuc-palenie/ . Mi bardzo pomogły w tej nierównej walce.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Sat 9 Nov 2019, 22:24    Post subject: Reply with quote

wydaje mi się ze sam kwas foliowy to trochę mało, polskie towarzystwo ginekologiczne mówi o pięciu składnikach które warto suplementować przed i w trakcie ciązy oczywiście kwas foliowy, ale też DHA, magnez, jod i witamina d3, ja za poleceniem gina brałam mamadha premium i nie miałam żadnych w ciązy braków witamin
Back to top
View user's profile Send private message
zulauf.audie
początkujący
początkujący


Joined: 25 Mar 2020
Posts: 1
Location: Janki

PostPosted: Wed 25 Mar 2020, 11:19    Post subject: Reply with quote

Ja bardzo często robiłam ćwiczenia na mięśnie kegla, jakoś tak bardzo pomogły w rozruszaniu wszystkich części ciała i dobrze przygotowały do ciąży oczko
______
ćwiczenia mięśni dna miednicy
Back to top
View user's profile Send private message
bilecik
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jul 2019
Posts: 21

PostPosted: Fri 29 May 2020, 22:43    Post subject: Reply with quote

Mnie lekarz polecił tabletki na uregulowanie hormonów ovarin pomogło jestem teraz szczęśliwą mamą
Back to top
View user's profile Send private message
klaxx
kandydat
kandydat


Joined: 28 Feb 2020
Posts: 46

PostPosted: Sun 31 May 2020, 18:41    Post subject: Reply with quote

Ja przed ciążą zaczęłam na wszelki wypadek kontrolować swoje ciśnienie. Kupiłam ciśnienomierz Diagnostic DM 200 i codziennie sprawdzałam czy wynik nie jest niepokojący język Czego sie nie robi dla zdrowia.
Back to top
View user's profile Send private message
Wioletta_Lorens_86
początkujący
początkujący


Joined: 15 Sep 2021
Posts: 4

PostPosted: Wed 15 Sep 2021, 19:10    Post subject: Reply with quote

Dobrze jest przebadać się pod kątem hormonów. Specjaliści w endokrynolog lublin przeprowadzą odpowiednią diagnostykę i ewentualnie poprowadzą leczenie. Warto też zadbać o odpowiednią dietę.
Back to top
View user's profile Send private message
rachela
gaduła
gaduła


Joined: 13 Jul 2021
Posts: 300

PostPosted: Thu 28 Oct 2021, 8:41    Post subject: Reply with quote

U mnie największą dolegliwością w ciąży i po porodzie była suchość pochwy. Dlatego cieszę się bardzo, że ginekolog polecił mi preparat Vagisan, którym warto się zainteresować bliżej. Nie zawiera hormonów więc można go stosować też w ciąży. Warto sobie także o tym poczytać, wiele kobiet ma ten problem.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group