Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zespół muzyczny na ślub - co myślicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka oprawa muzyczna na ślub?
Tylko organy
50%
 50%  [ 5 ]
Organy + skrzypce, bądź inny instrument
0%
 0%  [ 0 ]
Chór, bądź wynajęty zespół wokalny
10%
 10%  [ 1 ]
Zespół instrumentalny - np. kwartet
30%
 30%  [ 3 ]
Orkiestra
10%
 10%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pytaj ile myśmy zapłacili za nasz duet. W Anglii i w przeliczeniu na polskie. Zazwyczaj się tego nie powinno robić ale tym razem ten koszt był o całe dwa nieba wyższy niż to co Wy chcecie Very Happy A gdy ja coś chcę to nie ma że boli. Gdyby spodobało mi się Wasze granie to ta cena by mnie wcale nie odstraszała. Uprawiacie sztukę a tą należy cenić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nil Admirari
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawda, sami uważamy że wysokich cen jak na to co robimy to wcale nie mamy (już nie mówiąc o tym jaki my mamy zysk, bo trzeba to na 4 głowy podzielić), ale ludzie nas nie chcą, bo to są "bardzo wysokie koszta" - no prawda, są wysokie, ale tak samo kamerzysta jest drogi, jeśli kosztuje 1500(jednak spora suma pieniędzy), ale jak na kamerzystę to jest tani!
Dzięki, czekam na opinię innych:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dwa czy trzy utwory wygrane w ciągu godziny nie dałabym 1000zł! Nie porównujcie do siebie kamerzysty czy orkiestry która pracuje z Młodymi całą noc, a czesto i następnego dnia. Ale to jest tylko moje zdanie, jak zauważyliście sami każdy ma inne, np Sadie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nil Admirari
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też nie mamy cen = 1500zł, to było tylko porównanie odnośnie tego, że cena może być niska, pomimo tego, ze normalnie to dużo pieniędzy:)

Poza tym nie za 3 utwory, bo na mszy jest tego więcej, a granie podczas składania życzeń to (w zależności od ilości zaproszonych gości) od 10 do 45 minut grania non stop... To wcale nie jest mało, choć rzeczywiście porównania z zespołem weselnym nie ma... ale to i jakość nie ta, bo śpiewać każdy może, czy nauczyć się grać na keyboardzie, a w moim (mojego zespołu) przypadku są to muzycy, którzy co najmniej połowę swojego życia poświęcili edukacji muzycznej. Ja z altowiolistką jesteśmy studentkami akademii muzycznej, wiolonczelista jest absolwentem szkoły muzycznej II stopnia, a druga altowiolistka jeszcze uczennicą w II stopniu. Można chyba tu mówić o większym profesjonalizmie i przede wszystkim innym typie usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Pańswa profesjalizm nie podlega dyskusji. Domyśliłam sie ze nie jesteście samoukami. Życze powodzenia, mam nadzieje ze granie na ślubach nie jest jedynym środkiem utrzymania Państwa, bo jednak te pare miesięcy w roku nie dają jakiś wielkich kokosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tylko za organami. Mam nadzieję, że koleżanka (organistka) zagra nam uśmiech Mi by się podobało, gdyby jeszcze dziewczyny z mojej scholi zaśpiewały, choć Tż ten pomysł na dzień dzisiejszy się nie podoba
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nil- przyjedźcie do Anglii i tu róbcie karierę. Jest łatwiej bo tutaj ludziom zależy na ładnej oprawie muzycznej ceremonii i weselnego obiadu. Jeśli macie uznane dyplomy to tylko kwestia ich przetłumaczenia i wsio. Zresztą ja mojego duetu o kwalifikacje nie pytałam. Ani o to jaką szkołę ukończyli. Liczyło się to jak grają.
No i tutaj są śluby przez cały rok a nie tylko kilka miesięcy. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nil Admirari
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, dzięki:) Myślę jednak, że fakt, iż jedna z nas ma dopiero 15 lat, a reszta studiuje trochę uniemożliwia nam wyjazd na stałe za granicę. Ale może kiedyś, jeśli uznamy naszą działalność za coś "stałego", to może, może...oczko Bo póki co, wiemy że chcemy grać razem, a jeśli nie uda się tego rozkręcić, to cóż, pewno zrezygnujemy za jakiś czas - przynajmniej jeśli chodzi o działalność zarobkową uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że oprawa muzyczna samego ślubu jest też bardzo ważna i warto zapłacić trochę więcej. W zespole który będzie grał u nas też są ludzie po szkołach muzycznych I i II stopnie, a także studenci z muzycznych kierunków. I bardzo mi zależało żeby właśnie oni zagrali i zaśpiewali, a nie zwykła schola.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak świetnego organistę, że nie muszę zatrudniać innych osób do grania i śpiewania na moim ślubie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group