Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
View previous topic :: View next topic  
Author Message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Thu 17 Mar 2022, 13:17    Post subject: Reply with quote

czy gdzieś w internecie można kupić dobrej jakości produkty zoologiczne? interesowałaby mnie karma dla królika, sianko w dużym opakowaniu i jakieś smakołyki dla uszaków Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
doti
gaduła
gaduła


Joined: 11 Sep 2017
Posts: 380

PostPosted: Mon 21 Mar 2022, 10:01    Post subject: Reply with quote

ja jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch psów uśmiech staram się im zapewnić jak najlepsze warunki, w tym dostęp do opieki weterynaryjnej. Obecnie są pod opieką lekarzy z kliniki Arka w Krakowie. Znajdziecie tu lekarzy wielu specjalizacji, placówka jest czynna przez cała dobę, także w weekendy.
Back to top
View user's profile Send private message
leszeks
kandydat
kandydat


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 38

PostPosted: Thu 14 Apr 2022, 18:29    Post subject: Nasze Pupile !! Reply with quote

Jak to mówią - każdy ma jakiegoś bzika uśmiech mam i ja! ogólnie bardzo kocham zwierzaki i jestem miłośnikiem gadów. Sam posiadam swoje osobiste terrarium, tylko ostatnio mam ogromny problem z czasem i za bardzo nie mam kiedy je posprzątać. Ale na szczęście są takie ekipy jak https://www.lesmantes.pl/ekipa-sprzatajaca-c-6.html, które oferują nam takie usługi i mogą nas wyręczyć uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Wed 27 Apr 2022, 22:27    Post subject: Reply with quote

Witam, bardzo chciałabym mieć kota,jednak mam problem z alergią na sierść i slinę kotów. Co mogę zrobić,by nie reagować w ten sposob? Co myślicie na temat odczulania https://febumed.pl/oferta_/426-Alergolog-testy-alergiczne-odczulanie ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie na ten temat, pozdrawiam serdecznie.
Back to top
View user's profile Send private message
sandra111
początkujący
początkujący


Joined: 13 Apr 2022
Posts: 6

PostPosted: Fri 29 Apr 2022, 8:16    Post subject: Reply with quote

Jako, że mam dwuletniego owczarka to już poznałam trochę sklepów internetowych z zabawkami, karmami i potrzebnymi akcesoriami dla czworonożnego pupila. Najwięcej uwagi przykładamy jednak do tego co je, bo najlepiej jeśli są to karmy oparte na mięsie i rożnych warzywach (bez zbóż). Podczas poszukiwań polecam zajrzeć na https://www.zooplus.pl ponieważ stawiają na ich jakość i to zarówno przy karmach suchych, jak i mokrych które są dopasowane do wieku i typu psa. Nasz uwielbia karmę royal canin Kurczaka z wołowiną w wersji suchej, więc zapas w domu zawsze musi być uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Joined: 19 Oct 2016
Posts: 900

PostPosted: Sat 4 Jun 2022, 12:13    Post subject: Reply with quote

Ja szukam fajnych misek do jedzenia dla moich dwóch owczarków. Myślałem o tych https://www.e-sas.pl/2-z004-6330 . Dwie miski na regulowanym stojaku. Dla każdego po jednej. Co sądzicie o takim pomyśle? Jest to chyba wygodne rozwiązanie, bo nie będą musiały się schylać.
Back to top
View user's profile Send private message
andrew94
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jun 2022
Posts: 5
Location: Proszówki

PostPosted: Sat 4 Jun 2022, 21:47    Post subject: Reply with quote

Nie wiedziałem, że są takie miski Very Happy Może faktycznie jest to wygodne dla piesków
Back to top
View user's profile Send private message
bilecik
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jul 2019
Posts: 21

PostPosted: Mon 27 Jun 2022, 22:09    Post subject: Reply with quote

jak sobie radzicie z obecną plaga kleszczy ? my naszemu Maksiowi kropimy kark kropelkami fiprex Duo , bardzo fajnie działają i widać że po pasożytach ani śladu uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Tue 28 Jun 2022, 5:12    Post subject: Reply with quote

Jeśli bedziecie szukać pomysłu na prezent dla dzieci to zobaczcie tu https://www.bee.pl/249-zabawki-dla-dzieci Tu macie różne propozycje, maskotki, rożnego rodzaju klocki, lalki itp. Można zrobić prezent dziecku w każdym wieku. A do tego okazja bo ceny promocyjne.
Back to top
View user's profile Send private message
rschimmel
początkujący
początkujący


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 4
Location: Dąbrowa Górnicza

PostPosted: Tue 12 Jul 2022, 9:45    Post subject: Reply with quote

Widzę, że jest tutaj dużo miłośników zwierząt. To bardzo budujące, że w naszym społeczeństwie wzrasta świadomość o opiece nad naszymi pupilami. Ale skoro jest tutaj tyle osób, to może ktoś będzie w stanie mi pomóc? Szukam dobrego okulisty dla psa ze śląska. Znalazłam taką klinikę https://for-animals.pl/okulista-dla-psa/, jednak szukam opinii na ich temat. A może ktoś poleci mi sprawdzonego specjalistę? Będę bardzo wdzięczna. Mój psiak ma problemy z oczkami i weterynarz kazał udać się nam do okulisty.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Next
Page 121 of 122

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group