Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co zamiast pierwszego tańca??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, P. i śpiewanie co jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
najgorszym pomysłem było zaproszenie tesciów mojej siostry, bo cytuję " wszedzie na weselach teściowie są obecni"... myślałam że krew mnie zaleje... to my skracamy po najblizszym kuzynostwie żeby zmieścić się w 50 osobach a mama mysli o teściach........na szczęscie doszliśmy do kompromisu i nie ma ich na liście..


U nas też mama chciała abyśmy zaprosili teściów mojej siostry, ale gdybyśmy zaprosili teściów mojej Sis to trzeba by było także zaprosić teściów siostry mojego A. więc 4 osoby dodatkowe. A i tak mamy już 95 osób, więc więcej nam nie trzeba
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zaprosiłabym teściów brata. Ani to moja rodzina, ani przyjaciele, więc po co oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
Ja też bym chciała aby goście uczestniczyli w naszym pierwszym tańcu a nie siedzieli i patrzyli się na nas... jest to strasznie krępujace...


to na pewno można uzgodnić z zespołem, by jakoś zorganizował gości na ten pierwszy taniec uśmiech
oni mają swoje sposoby uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nomika napisał:
lidka1986 napisał:
najgorszym pomysłem było zaproszenie tesciów mojej siostry, bo cytuję " wszedzie na weselach teściowie są obecni"... myślałam że krew mnie zaleje... to my skracamy po najblizszym kuzynostwie żeby zmieścić się w 50 osobach a mama mysli o teściach........na szczęscie doszliśmy do kompromisu i nie ma ich na liście..


U nas też mama chciała abyśmy zaprosili teściów mojej siostry, ale gdybyśmy zaprosili teściów mojej Sis to trzeba by było także zaprosić teściów siostry mojego A. więc 4 osoby dodatkowe. A i tak mamy już 95 osób, więc więcej nam nie trzeba


no dokładnie- my mamy już 100 osób na liście i więcej nam nie trzeba.. a i tak musimy dodatkowo liczyc stolik dla zespołu, kamerzysty i fotografa:)- też muszą coś zjeśćuśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śpiewanie to nie dla mnie.... ale my chcemy na 1 taniec zrobic cos z "jajem"

a dokladniej cos w tym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=_Qgtnkc0YXA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Yi-lCXLo9Jo
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eraissa jesteście w 100% pewni, że odnajdziecie się w tej sytuacji i będziecie się czuli komfortowo? Byłam na weselu, gdzie był taniec z tego drugiego linku i ani to było ładne, ani fajne, szczerze oglądając to czułam się nieco żenująco, bo PM nie wyglądali jakby się tym bawili i wcale to fajnie nie wyszło, niestety Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS napisał:
eraissa jesteście w 100% pewni, że odnajdziecie się w tej sytuacji i będziecie się czuli komfortowo? Byłam na weselu, gdzie był taniec z tego drugiego linku i ani to było ładne, ani fajne, szczerze oglądając to czułam się nieco żenująco, bo PM nie wyglądali jakby się tym bawili i wcale to fajnie nie wyszło, niestety Rolling Eyes



nic na siłę... jak podczas prób dojdziemy do wniosku, że nam to nie wychodzi to na pewno wymyślimy coś innego... wszystko zalezy od tego jak potrafimy sie wyluzowac.... ja tam jestem osoba dosc zwariowana i zawsze wpadam na glupie pomysly... język ale jak juz cos wymysle i postanowie to pozniej zawsze ma to zamierzony efekt uśmiech wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie....





język język Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak, to trzymam kciuki żeby poszło po Twojej myśli lol i czekam na jakieś relacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS napisał:
Jeśli tak, to trzymam kciuki żeby poszło po Twojej myśli lol i czekam na jakieś relacje uśmiech



jak sie wszystko uda to na pewno wrzuce jakis filmik... oczko no ale to do sierpnia trzeba poczekac
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group