Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obsługa na waszym weselu:)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 11:27    Temat postu: Obsługa na waszym weselu:) Odpowiedz z cytatem

Czy bierzecie pod uwagę kelnerów/kucharki którzy będą obsługiwać wasze wesele?!uśmiech tzn. Czy dajecie np. kawalek torta na kuchnie, czy tez flaszke wódki?!uśmiech Jak to będzie u was?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem po co miałabym im jeszcze coś dawaćpytajnik są w pracy i dostają za nią wynagrodzenie. i nie wierzę, by sami też czegoś nie wzięli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie... tez nie mam zamiaru częstować obsługi. A już na pewno nie wyobrażam sobie żeby osoby z obsługi, tyczy się to również fotografa i dj, piły alkohol na naszym weselu. Oni będą w pracy i skasują za to niemałe pieniądze. Jeżeli zaś chodzi o kelnerki, to jeżeli wszystko bedzie w porządku, to wiem że wypada dać im jakiś napiwek.
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemałe pieniadze?!uśmiech Uwierz mi, ze sie mylisz... i to grubo:) Praca w gastronomii i kelnerstwie nie jest łatwą pracą, jest ona wręcz ciężka i męcząca, a wynagrodzenie jest wręcz śmieszne:) Co prawda nie wszędzie... A mając wesele, mały kawałek torta czy ciasta na pewno by wam nie zaszkodził, aby dac np. na kuchnie:)) a bylby miłym gestem ze strony pary młodej... Oni tez dbają, aby Wasze wesele wyszło jak najlepiej... To jest tylko moje zdanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owocowamamba napisał:
Niemałe pieniadze?!uśmiech Uwierz mi, ze sie mylisz... i to grubo:) Praca w gastronomii i kelnerstwie nie jest łatwą pracą, jest ona wręcz ciężka i męcząca, a wynagrodzenie jest wręcz śmieszne:) Co prawda nie wszędzie... A mając wesele, mały kawałek torta czy ciasta na pewno by wam nie zaszkodził, aby dac np. na kuchnie:)) a bylby miłym gestem ze strony pary młodej... Oni tez dbają, aby Wasze wesele wyszło jak najlepiej... To jest tylko moje zdanie:)


Zgadzam się z Tobą, u nas jest tradycja, że w czasie wesele po oczepinach prosi się do tańca kelnerów, kelnerki i kucharzy, wodzirej w imieniu Państwa Młodych składa podziękowania, a co do tortu, ciasto wódkę też jestem za... (oczywiście jak coś zostanie Rolling Eyes ) Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę o takim zwyczaju. Jeśli będe widziała, że wszystko jest ok to będę miła i chojna, w przeciwnym razie wiadomo jaki będzie finał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co ja zauważyłam i co już nie raz słyszałam to kelnerzy wcale nie maja aż tak źle, raz że wynagrodzenie, dwa nie zawsze są uczciwi.... wybaczcie, ja kelnerów nie zatrudniam, zatrudnia ich właściciel lokalu i nagradzanie ich należy do niego. i Ci, z którymi do tej pory miałam do czynienia dbali bardziej o siebie niż o gości na tym weselu, więc nie rozumiem dlaczego ja miałabym im płacić dodatkowo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(prawie) żadna praca nie jest łatwa, każda ma jakieś niedogodności. Jak ktoś podpisuje umowę o pracę to zna swoje wynagrodzenie i uważam, że nie ma powodu żeby jeszcze klienci dodatkowo płacili za usługi, które im się należą. Tak samo jak nikt nie daje premii kasjerce w supermarkecie czy recepcjoniście w hotelu za sumienną pracę Rolling Eyes

a obsługa kuchni i tak się poczęstuje jedzeniem - zawsze tak jest. Z wódką bym nie eksperymentowała - pijany kelner to pewne zło Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
(prawie) żadna praca nie jest łatwa, każda ma jakieś niedogodności. Jak ktoś podpisuje umowę o pracę to zna swoje wynagrodzenie i uważam, że nie ma powodu żeby jeszcze klienci dodatkowo płacili za usługi, które im się należą. Tak samo jak nikt nie daje premii kasjerce w supermarkecie czy recepcjoniście w hotelu za sumienną pracę Rolling Eyes

a obsługa kuchni i tak się poczęstuje jedzeniem - zawsze tak jest. Z wódką bym nie eksperymentowała - pijany kelner to pewne zło Rolling Eyes


Przecież nikt nie mówi, aby wódke dawać na samym początku:) Zresztą oni i tak nie mogą pić, przecież są w pracy:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zastanawiałam się nad tym, ale może warto ich poczestować. w sumie gdyby nie obsługa wesele nie byłoby takie super, przecież Zespół który gra na weselu tez dostaje obiad i ciacho to reszte tez mozna ciastem poczestowac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group