Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z prezentami ślubnymi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobić listę co byście chcieli w prezencie i oczywiście aby się goście wpisali na liście co kto kupuje i nie bedzie 3 zestawów obiadowych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1305
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas było tak, że dostaliśmy kilka małych prezentów reszta to koperty. Żałuję trochę bo te prezenty to nie lada niespodzianka (chociaż i pieniadze sie przydająoczko
Widziałam w sieci takie przykładowe listy prezentów (np wspomniany wyżej iwish.pl) tam można wpisac co by się chciało, pokierować tam osoby z rodziny, przyjaciól itp. i już nie ma takiej możkiwości abyś dostała 3 zelazka i 5 mikserów.
Ze też ja o czyms takim nie pomyślałam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może umieścic na necie liste prezentów z możliwościa wpisywania nowych i rezerwowania przez poszczególnych gości- każdy z gości ma hasło i może sobie wpisac , który prezen wybiera uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 1 Sie 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tak w łaśnie robimy, K jest w trakcie pisania aplikacji:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikianna
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Nie 2 Sie 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chyba też tak zrobimy, taka lista jest przydatna.
Fajnie będzie po latach patrząc np. na jakiś wazon przypomnieć sobie z jakiej to okazji i od kogo.
A znowu pieniądze zawsze się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Nie 2 Sie 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mieliśmy bilecik przy zaproszeniach treści:

"Aby przełamać tradycje stare
i nie mieć na przykład żelazek parę,
młoda para podpowiada i zarazem pięknie prosi,
by w kopertę włożyć "grosik". lol

Myślę, że to dobry pomysł, jeżeli wolicie dostać od ciotek, babć itp. pieniążki w prezencie...
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 2 Sie 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo dobry, nawet subtelny sposób Cool Ogólnie uważam, że powinno się odchodzić od sztywnych konwenansów szczególnie, gdy utrudniają nam życie... tak jak w tym przypadku więc podpisuję się pod inicjatywą obiema rękami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy dokladnie tak samo. Czesc gosci mamy z Norwegii i tu zrobilismy im liste, a w Polsce z uwagi na to, ze nie mamy jak wybierac naocznie, tez liste tylko internetowa, jednak max 10 prezentow, bo reszcie zapowiedzielismy ze chcemy pieniazki bo nei bedziemy mieli jak tego wszystkiego przewiezc z powrotem do Oslo bo nie mamy ciezarowki;) Bylo kilka glosow sprzeciwu, ale stanowczo choc grzecznie wytlumaczylismy jaki to dla nas klopot. Jak ktos nie chce zrozumiec to trudno. uśmiech
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
Najwygodniej, najsensowniej i najsprawiedliwiej jest wypisać na zaproszeniu, że zamiast prezentów jest mile widziana kasa. Są już na to gotowe formułki.


niestety nie zgadzam sie. Bardzo nieładnie takie coś na zaproszeniu wyglada. o tak jakby się zapraszało gosci tylko po to by dali kase. Dostałam kiedys takie zaproszenie i byłam zniesmaczona.

A można przecież zrobić liste prezentów. My też planujemy ale najpierw chcemy porozmawiac z goscmi. Wiekszość w becnych czasach sama pyta co się chce dostac wiec mozna powiedziec, ze robicie liste i jesli chcą to mozecie ja im dac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się nie zgadzam, że to źle wygląda, tak samo wygląda lista prezentów, w sensie zapraszacie gości tylko po to, żeby przynieśli prezenty ( identyczna logika San ).
Nie wkładałam tego liściku znajomym, tylko ustatkowanym już ciociom, wujkom, babciom, którzy, wbrew temu co piszesz, ucieszyli się z jasno postawionej sprawy i nikogo to nie uraziło. No cóż, każdy robi to co chce i co uważa za stosowne.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group