Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z prezentami ślubnymi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sensu się ludźmi przejmować. Albo są naszymi przyjaciółmi albo nie, ich to sprawa. Są rzeczy ważne i ważniejsze .... najważniejsze, żeby umieć w odpowiedniej sprawie wyjśc z twarzą... i nie zawsze chodzi o kasę, w tym przypadku akurat nie. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nawet z Andym nie myslelismy o tym co i kto nam da. Wlozylismy do koperty sugestie o pieniadzach ale tak naprawde to nam zwisa. Tylko jesli dostane koperte z pocieta gazeta (w co watpie bo w Anglii takich sztuczek sie po prostu nie robi) to ja zwroce do odpowiedniej osoby. Mam dobra pamiec i bede wiedziala kto ktora dal. Odniose ze stwierdzeniem ze na makulature to prosze samemu odniesc a nie do mnie przekazywac. Ale mam nadzieje zenie bede zmuszona.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ja naprawde nie moge w to uwierzyć, ze ktoś sie posunął do takiego czynu i dał wycinanki. Masakra.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chyba umarła ze śmiechu jakbym otworzyła kopertę a tam pocięta gazeta ha ha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło- przynajmniej można sobie wycinki poczytać ha ha
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym dotała taką prasówkę w kopercie to chyba poprosiłabym, żeby ktoś zrobil mi zdjecie, bo pewnie w życiu bardziej rozdziawionej miny nikt by nie zobaczył., do tego doszedłby niekontrolowany zwis rąk i chwila zawieszenia całego systemu lol
Myslę, że u nas nikt nie wpadnie na taki pomysł, choć zupełnie puste koperty na wielu weselach w rodzinie już się zdarzały.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się z tym nie spotkałam, ani bezpośrednio, ani z opowieści .... dlatego tak mnie to rozbawiło lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w rodzinie tez nie było jeszcze takiego przypadku, przynajmniej ja nie słyszałam, ale wszystko przed nami
gdybym odkryła takie znalezisko na bank sfotografuje i wrzucę na forum, to się pośmiejemy oczko

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze dodalabym zdjecie tego kto cos takiego sprezentowal z dopiskiem "Wanted" lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina6255
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijajac kwestie pustej koperty Smile to mamy wlasnie ten sam dylemat. Mieszkamy w anglii i lista prezentow zupelnie odpada bo nie jestesmy nawet pewni gdzie bedziemy mieszkac na stale wiec wozenie tony mikserow tam i spowrotem nie ma sensu, przechowywanie ich w Polsce przez rok czy dwa tym bardziej, a z drugiej strony podanie konta w zaproszeniu kojarzy mi sie z oplata za slub, jakby goscie kupowali bilety wstepu czy cos w tym rodzaju. A patrzac na to jeszcze inaczej to dla gosci, wbrew pozorom, pewnie tez wygodniej przelac kaske bo nie musza sie przejmowac szukaniem prezentow...no i nie wiem co zrobic ale najbardziej jednak sklaniam sie ku kasce lub podaniu konta i moze dodac cos w rodzaju wyjasnienia i oczywiscie ze wszystkie formy mile widziane?pytajnik
_________________
Karolina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group