Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

księga weselna - podziękowanie
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BlankaB
bywalec
bywalec


Joined: 28 Dec 2009
Posts: 167

PostPosted: Sat 19 Feb 2011, 12:01    Post subject: Reply with quote

Tak, na allegro jest duży wybór, można spersonalizować sobie np. pierwszą strone, wpisać jakiś wierszyk itp. Razem z przesyłką można wybrać do 50 zł - naprawdę jest w czym wybierać
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Back to top
View user's profile Send private message
takasobieja
kandydat
kandydat


Joined: 26 Jun 2011
Posts: 11

PostPosted: Mon 11 Jul 2011, 23:49    Post subject: Reply with quote

My również planujemy zakupić taką księgę gości weselnych...
uważam, ze będzie to świetna pamiątka, No i miło będzie po jakimś czasie tak sobie usiąść i powspominać ten wyjątkowy dzień uśmiech A swoją drogą to ja również rozglądałam się na Allegro i faktycznie jest tam bardzo duży wybór uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Artystka
początkujący
początkujący


Joined: 11 Jul 2012
Posts: 1

PostPosted: Wed 11 Jul 2012, 15:50    Post subject: Reply with quote

Mnie znajoma namawia na bardzo elegancką księgę, gdzie na okładce jest mój tekst. Księga jest przepiękna, ale nie wiem czy nie za droga. 345 zł. To dlatego że z naturalnej skóry. Tyle, że tak sobie myślę, że oprócz wpisów gości, będę mogła wkleić tam zdjęcia z wesela.
Myślicie, że przepłacę? Doradźcie, proszę.
_________________
Wszystko lubię i niczego nie potrzebuję.
Back to top
View user's profile Send private message
Twojciech83
kandydat
kandydat


Joined: 30 Jan 2015
Posts: 16
Location: Słupsk

PostPosted: Fri 30 Jan 2015, 22:13    Post subject: podziękowania Reply with quote

Zawsze można na ślub zrobić księgę jako obraz. Wystarczą ich podpisy i już będzie pamiątka

http://sklep-slubny.venarti.pl/27-slubne-ksiegi-gosci-albumy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doriss12
kandydat
kandydat


Joined: 29 Oct 2015
Posts: 50
Location: Lublin

PostPosted: Mon 2 Nov 2015, 16:01    Post subject: Reply with quote

A chyba na allegro już są gotowe jakieś wierszyki, które można wpisać do takiej księgi, żeby goście wiedzieli po co ta książka?
Back to top
View user's profile Send private message
marysiasia
kandydat
kandydat


Joined: 02 Nov 2015
Posts: 10

PostPosted: Fri 20 Nov 2015, 7:32    Post subject: Reply with quote

Ja się zastanawiam nad księgą weselną i wymyśliłam coś takiego:
ponieważ na moim weselu atrakcją ma być fotobudka z polaroidem, to chciałabym prosić, aby goście wpisywali się do księgi (każdy na osobnej stronie) i wkładali tam swoje zdjęcie zrobione w fotobudce. Oczywiście bez przymusu, jak ktoś nie chce foty, to nie zmuszę oczko Może obok położyć spinacze, aby każdy mógł to zdjęcie jakoś przypiąć do strony. Albo może wystarczy tylko wsunąć... Jak myślicie?

Co do podziękowań. My na pewno będziemy dziękować osobiście każdemu z rodziców, z jakąś mową. Żadne wierszyki, ale coś szczerego, prosto od serca. To w końcu nie ma być jakaś pokazówa, bo taki jest zwyczaj, ale coś co naprawdę sprawi przyjemność rodzicom.
Back to top
View user's profile Send private message
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Mar 2011
Posts: 870
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 20 Nov 2015, 9:41    Post subject: Reply with quote

marysiasia wrote:
Może obok położyć spinacze, aby każdy mógł to zdjęcie jakoś przypiąć do strony. Albo może wystarczy tylko wsunąć... Jak myślicie

Spinacze to dobry pomysł, ale jeszcze lepsze byłyby specjalne przylepce dwustronne do wklejania zdjęć.
Przy fotobudce jest często ostra zabawa, jeśli ktoś z rozbawionych gości przypadkowo wysypie nie przyklejone zdjęcia, możesz ich już nie odzyskać.
Przylepce są tanie, sprzedają je w punktach foto.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kajab
kandydat
kandydat


Joined: 20 Dec 2015
Posts: 20
Location: Sopot

PostPosted: Sun 20 Dec 2015, 22:38    Post subject: Reply with quote

My z mężem wręczyliśmy rodzicom podczas piosenki albumy ze zdjęciami z naszej sesji narzeczeńskiej, a księgę gości stworzyliśmy w ten sposób,ze wydrukowaliśmy kartki wielkości wizytówek, w stylu naszych ślubnych zaproszeń, z napisem "Moja rada dla Was:...." i postawiliśmy skrzynkę,aby każdy wrzucił kilka słów od siebie oczko
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sreg
gaduła
gaduła


Joined: 27 Mar 2008
Posts: 356
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 26 May 2017, 11:30    Post subject: Reply with quote

Co do księgi weselnej to myślę, że to świetny pomysł. Super pamiątka dla Młodej Pary oczko
Jeśli chodzi o podziękowania to ciekawym dodatkiem są podziękowania dla rodziców w formie filmu. Taki krótki filmik nie tylko wzruszy ale i rozśmieszy uśmiech

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mm-concept
kandydat
kandydat


Joined: 12 May 2017
Posts: 36

PostPosted: Fri 7 Jul 2017, 7:32    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chodzi o podziękowania dla rodziców, to bardzo fajną opcją będzie fotoksiażka lub generalnie nasze zdjęcia w ramkach, dzięki czemu taka pamiątka przetrwa przez wiele lat uśmiech
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group