Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki - czyli życie po ślubie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 14:54    Temat postu: młode mężatki - czyli życie po ślubie Odpowiedz z cytatem

tak jak kiedys rozmawialysmy na forum otwieram temat dla mezatek. Mam nadzieje ze nawet po slubie wszystkie bedziemy tutaj zagladac, chocby nawet po to zeby doradzic cos tym ktore ten piekny dzien maja jeszcze przed soba uśmiech Te ktore sa juz po slubie poprosze o odzew uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie po slubie jest tak samo jak bylo przed slubem. Niestety zdazylismy sie nacieszyc soba tylko 50 dni bo moj kochany mąż jest juz od 8 na szkoleniu w Bydgoszczy wiec dzieli nas ponad 500 km. Przyznam szczerze ze strasznie mi sie teskni za nim choc minelo dopiero 5 dni jak go nie ma. No ale coz zawsze sie pocieszam ze jak wroci to do porodu dzidzi bedziemy miec tak jakby drugi miesiac poslubny.
Mieszkam u tesciow, i powiem szczerze ze nawet nie narzekam. Myślalam ze bedzie gorzej jak zostane sama, bo wiadomo ze w domku rodzinnym byloby inaczej, ale tesciowa traktuje mnie jak corke. Pracuje sobie dalej i mysle ze do konca lipca jak sie tylko bede dobrze czula to bede chodzic i pracowac. Zreszta przynajmniej przez to dzien leci mi szybciej niz jakbym miala caly czas w domku siedziec. A tak jak wroce o 5 do domku to chwile sie pokrece i ide spac, bo jak to powiedziala moja tesciowa Jolus wyspij sie teraz bo jak dziecko bedzie to nie bedziesz wiedziala gdzie rece wlozyc.
No coz rozpisalam sie troche, ale tak wlasnie mi sie nudzi, zostaly mi tylko posty na forum

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajnie że ukląda ci się z Teściową , My mieszkamy sami jest fajnie , cieszę się każdym dniem spędzonym z moim skarbem.
uśmiech Nie narzekam , jaki czas upłynął zanim wymieniłaś dokumenty , ja prawde mówiąc nie moge się zebrać żeby to wszystko pozałatwiać a niestety czas nieubłaganie leci uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech język lol
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: