Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fryzjer Gniezno?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justysia1608
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 27

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 10:12    Temat postu: Fryzjer Gniezno? Odpowiedz z cytatem

witam przyszłe Pannny Młode uśmiech czy któraś może mi polecić dobrego fryzjera w Gnieźnie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko słyszałam, że na Dalkoskiej dobrze robią i na Roosevelta koło kiosku w podwórzu (niestety nie mam nr tel). Sama jeszcze nie wiem, gdzie pójdę, może kumpeli uda się trochę znaleźć czasu - byłoby super! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justysia1608
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 27

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam juz wydaje mi się dobrego fryzjera salon new look na mieszka I uśmiech natomiast odradzam BALBINKE!! byłam tam na próbnym czesaniu i myslalam ze sie wsciekne! nie dosc ze skasowali mnie wiecej niz mowili mi przy zapisie ile zaplace to na dodatek bylam tak nie zadowolona ze szkoda slow! radze omijac ten salon szerokim lukiem!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziup
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fryzjer na ul. Bratkowej, ostatnia ulica z prawejstrony Poznańskiej przed ogródkami działkowymi. właścicielka robila fryzury mamie, siostrze, teściowej szwagierce i pannie młodej. byly b. zadowolone.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia871
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 29
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem z Poznania a ślub w Gnieźnie o 17, więc też raczej będę musiała się porozglądać, bo nie dam rady tak wszystkiego zgrać, żeby pójść w poznaniu do mojej fryzjerki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group