Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astazk
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 11:19    Temat postu: Decorisus - opinie Odpowiedz z cytatem

Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed składaniem zamówień na zaproszenia ślubne oraz różnego rodzaju ozdoby weselne (winietki na stół, karty menu, zawieszki na alkohol, skrzynki na prezent dla rodziców itp.) w firmie DecoRisus (www.decorisus.pl). Złożyłam u nich 6 maja 2009 r. zamówienie na zaproszenia ślubne i zapłaciłam należną kwotę; zamówienie miało zostać zrealizowane w ciągu 14 dni roboczych. Kiedy ten czas minął, zaczęłam się upominać o moje zaproszenia drogą mailową i dzwonić do nich, ale nie odpowiadają na maile ani nie odbierają telefonu. Dziś sprawdziłam, że ich strona na allegro już nie istnieje, więc może zgarnęli pieniądze i się gdzieś zwinęli... Natomiast strona internetowa firmy działa w najlepsze, więc pewnie nadal przyjmują zamówienia. Podajcie proszę dalej tę informację, żeby jak najmniej ludzi zostało oszukanych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybba
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam w tej firmie podziękowania dla rodziców. Podziękowania przyszły na tydzień przed ślubem, ale ze złą datą ślubu nadrukowaną w środku. Od kilku dni dzwonię do firmy i piszę maile, ale bezskutecznie. Ślub za 4 dni i pewnie nie będzie podziękowań... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam u nich i nie miałam zadnych problemów, wszystko przyszło takie jak miało i nie miałam najmniejszych problemów. ale zamawialam w lutym ksiege więc moze sie coś pozmieniało.
Ja po swoich doswodczeniach bym poleciała, mój brat tez brał u nich ksiege i tez był zadowolony.
teraz to ja samam nie weim czy polecać.pytajnikpytajnik?wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes78
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamówiłam zaproszenia, winietki, podziękowania i inne dodatki w firmie .... mają swoją stronkę internetową. zamówiłam takie jakie chcieliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni. namiary dostałam od koleżanki uśmiech a co ważne sami mogliśmy też coś pozmieniać w ich gotowych wzorach. zaproszenia przysłali w terminie, bez błędów i innych niedociągnięć. polecam

Nie reklamujemy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Gru 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi firmami zawsze trzeba uważac,chociaz błędy zdarzają się każdemu,nawet najlepszym. Myśle,że warto wcześniej poczytac opinie i dopiero potem wybrac firmę dekoratorską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz chyba 10 osoba o której słyszę co się na nich zawiodła, a akurat tam znalazłam księgi Wink ryzykowac chyba nie bede jednak juz Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pieknie!! a ja zamowilam u nich zaproszenia i ksiege ehh Sad na link z projektem zaproszenia czekalam do wczoraj (a zamowilam 4.11) i co ja mam teraz zrobic?? mam wyslac pieniadze i zaryzykowac czy zrezygnowac?( o ile sie da Sad )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z płatności przy odbiorze. Wtedy będziesz pewna, że albo przyśla i dopiero wtedy zapłacisz, albo nie przyjdzie i nie stracisz kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze robie platnosc przy odbiorze ale niestety oni takiej funkcji nie maja smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz do tego prawo, i możesz im napisac ze albo zapłacisz przy odbiorze, albo rezygnujesz. I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group