Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2013, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
kaczka napisał:
chyba zmiana nazwy im pomogła uśmiech
dzisiaj dostałam paczkę, w terminie, wszystko sie zgadza, więc w sumie ja na nich narzekać nie mogę język


To gdzie zdjęcia?? Twisted Evil

Właśnie!! język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Kwi 2013, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja. same negatywne opinie!
Nie wiem co teraz zrobić, bo w sumie tam podobają mi się najbardziej. Fakt- samo podejście do klienta w salonie- też nie byłam zachwycona, siedziały dwie laski i ciągle tylko dzwoniły i robiły coś przy komputerze, a jak o coś pytałam to raczej mnie zbywały i na zasadzie "proszę sobie pooglądać".
Ale teraz chciałam sobie mniej więcej wycenić wszystko i dzwoniłam do nich i generalnie mi nie kazali dopłacać za wszystko. Najbardziej podobają mi się zaproszenia z takimi klamrami z kryształów, ale są drogie i zadzwoniłam spytałam czy jak dostarczę swoje klamry to mi je założą (takie samo zaproszenie bez klamry jest tańsze 3zł) i się zgodzili. Przynajmniej telefonicznie ;p zobaczymy jak pójdę już do salonu złożyć ostateczne zamówienie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przyszła księga gości, wszystko ok tylko zamiast bialej kokardki dali brązową... no cóż... a tak ok uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My korzystaliśmy z ich usług przy zakupieksięgi gości, wstawiłam jakiś czas temu informacje nt emat więc wklejam
Mani_ani napisał:
typowa ksiege mam juz w domu, zamówiliśmy w firmie decorisus ą będąc kilką dni wę Wrocławiu przy okazji ja odebraliśmy:) dobrze sie złożyło gdyz okazalo sie ze oprócz kilku błędów interpunkcyjnych, jednego ortograficznego, stworzęniu wewnątrz strony zupelnie innej niz zamawiałam, to dwukrotnie napisali date slubu 20,09,2013 (jak sie później okazalo dlatego ze raczej nikt nie zamawia z takim wyprzedzęniem u nich:D ) uśmiech takzę księga została oddana i potem przysłali ja ponownie kurierem:) jest bardzo ladna, z grubymi kartami w środku:) wzór o numerze chyba 23:) brązowa kokardka i brązowe kwiatowe ornamenty:), okładką ęcru.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MegiW
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 20 Lut 2014, 16:28    Temat postu: Dekoracje do ślubu Odpowiedz z cytatem

Odradzam firmę Decorisus, zamawiałam w tej firmie zaproszenia i wszystkie inne dodatki, które powinny być wykonane z tego samego materiału, niestety bardzo różniły się od siebie. Obsługa Klienta reagowała bardzo niechętnie na wszelkie naniesione zmiany. Dostawę proponuję tylko ekspres, bo standardowo czeka się bardzo długo.Wszystkie zamawiane produkty były z pozostałością kleju. Proporcje ceny do jakości stanowczo nie adekwatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia19888
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie 13 Lip 2014, 18:34    Temat postu: Zdecydowanie nie polecam DECORIS Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie odradzam zakup zaproszeń z tej pseudo firmy. Po pierwsze czas oczekiwania wynosił jak zamawiałam 16 dni roboczych a czekałam około 30 dni roboczych czyli prawie 2 miesiące. Zaproszenia były ze zdjęciem - dobrej jakości bo 4mb - wydrukowali na papierze tak ze było zupełnie nie wyraźne. Na mojej drukarce w pracy wychodziło super. Im nie. Nie wiem jakiego sprzętu używają. Po trzecie : nie da się im ich zareklamowac - nie chciała zwrotu pieniędzy tylko żeby wydrukowali jakoś porządnie. Uważają że jest super. Po czwarte : obiecali zwrócic kasę za przekorczenie terminu realizacji - minął miesiąc od tego - kasy nie ma... Masakra z tą firmą i nie wiem dlaczego mają tyle zleceń, a może właśnie dlatego że mają ich sporo to olewają klientów.... nie chcesz się denerwowac - OLEJ ICH I WYBIERZ INNĄ FIRMĘ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group