Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to i ja napiszę swoją opinię:
-zaproszenia zamawialiśmy w formie express (za dodatkową dopłatą40%) ponieważ potrzebowaliśmy na przyszły tydzień
-zamówienie złożyłam przez stronę internetową niestety jak się potem okazało przez błąd w systemie nic się nie zapisało ale mailowo skontaktowała się ze mną Pani z obsługi i dokończyłyśmy składanie zamówienia
-kontakt był bez zarzutu, czas transportu również ok
-zamowiłam 20 zaproszeń z wydrukowanymi nazwiskami gości i 2 zaproszenia z pustym miejscem do wypełnienia, niestety w paczce którą otrzymałam wszystkie zaproszenia były z tymi pustymi miejscami Evil or Very Mad
wurzyłam się bardzo bo jak już pisałam wyżej bardzo zależało nam na czasie a gościom nie chciałam wręczać zaproszeń wypisywanych ręcznie, na szczęście z firmą dało się dogadać i na ich koszt zrobili nam nowe zaproszenia jeszcze w ten sam dzień, chciano nam je przesłać kurierem ale żeby skrócić czas wolałam je odebrać osobiści
-koperty jakie dają do zaproszeń gratis rzeczywiście są kiepskiej jakości, na szczęście zamówiłam wcześniej próbki zaproszeń więc wiedziałam, że muszę dopłacić za "lepsze" koperty, niestety na ich stronie internetowej nie znalazłam ile kosztują grubsze koperty, okazało się to dopiero przy podliczaniu zamówienia (1zł za kopertę)
-reasumujac z jakości zaproszeń jestem bardzo zadowolona, trochę wkurzyło mnie błędne wydrukowanie zaproszeń ale na szczęście dało się wszystko wyjaśnić, będziemy u nich zamawiać jeszcze kolejną partię zaproszeń ale odpowiednio wcześniej żeby w razie czego mieć czas na ewentualne poprawki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo w porządku się zachowali.. Cena za kopertę też nie zaporowa. Ja kupowałam w papierniczym też za 1 zł, więc w sumie gdybym mogła bez biegania mieć dopasowane kolorystycznie to wzięłabym u nich;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mogę dodać opinię...
Byłam w siedzibie firmy osobiście. Chcieliśmy zobaczyć zaproszenia na żywo i w ogóle, dowiedzieć się co i jak... Bardzo rozczarowało mnie podejście do klienta. Nic się nie da zmienić, za wszystko trzeba dopłacać, koperta- dopłata, inny wierszyk niż prosimy o kwaity - dopłata.
Na zmiany drobniutkie nie zgadzają się Confused jestem rozczarowana, bo gdyby nie to zdecydowalibyśmy się na zaproszenia od nich Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli zamiast się polepszyć jest gorzej? My wszystko sami wybieraliśmy, tyle że trzeba było samodzielnie projekty przygotować w domu.. Wysyłało się gotowe pliki, wierszyki i treść zaproszeń samodzielnie przygotowywaliśmy. Dziwne, wiadomo, że każdemu podoba się co innego;/


Ps. Zmieniam nazwę tematu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogorszyli. Nie wiem co jest skomplikowanego w zrobieniu projektu (przecież i tak indywidualny robią ) i wkleić inny wierszyk? Rolling Eyes ale nic - nie to nie. Gdzieś indziej zamówimy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meg_anne
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Decorius to oszuści!
Zamówiłam zaproszenia 3 tyg. temu i zero odzewu do dziś !
W dodaku kradną projekty zaproszeń z allegro!
Co ciekawszy projekt sie pojawia to można go znaleźć na allegro...
Co najlepsze wystawiają je potem po 2 albo 3 razy droższych cenach...
porażka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meg_anne, termin realizacji jest dłuższy, niż 2-3 tygodnie, pewnie stąd brak kontaktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_Magdalena
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Mar 2013, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. I z tego co wiem, bo u nich zamawiałam to dopłaca się tylko z wierszyki o lotto, pieniadzach itp...a za inne nie.
Ja na koperty nie narzekałam, uważam że to strata pieniędzy żeby wydawać na coś co i tak zostaje wyrzucone-ale to moja prywatna opinia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Mar 2013, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam te firme piętro wyzej bo pracuje w tym budynku i oczywiscie jak cos jest blisko to sie wybieram 3 miesiac Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 8 Mar 2013, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani_Magdalena napisał:
Jasne, że tak. I z tego co wiem, bo u nich zamawiałam to dopłaca się tylko z wierszyki o lotto, pieniadzach itp...a za inne nie.
Ja na koperty nie narzekałam, uważam że to strata pieniędzy żeby wydawać na coś co i tak zostaje wyrzucone-ale to moja prywatna opinia uśmiech


Za inne nie? Tzn za które? Każdy inny niż o kwiatach jest dodatkowo płatny.
Nie sądzisz, że tyle pieniążków dodatkowo za wierszyk to grupa przesada pytajnik
Jeszcze, żeby to była dopłata jednorazowa, do całości zamówienia - zrozumiałabym. Ale że do każdego?pytajnik Przecież jest robiony jeden projekt i powielany później...
Ale - opinia to opinia, moim zdaniem, zaproszenia mają ładne - jednak z takim podejściem do klienta, bardzo dużo tracą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group