Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaki to błąd? Było inaczej niż w projekcie, czy na czym polegał problem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominiq_20
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Plock

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widac w tej firmie pracuja nieodpowiedzialni ludzie, ktorzy nie potrafia przyciagnac klientow i maja wszystko w d... Czekalam na potwierdzenie 3 tyg, po czym znalazlam inna firme i zalatwilam sprawe z zaproszeniami w tydzien. Napisalam do Decorisus maila z informacja, ze rezygnuje z zamowienia z powodu braku zainteresowania moim projektem. Odpowiedz przyszla po kilku godzinach " Zamowienie zostalo usuniete, pozdrawiam serdecznie ".Gdybym dluzej czekala, to pewnie do slubu by sie nie wyrobili, albo walneli by jakiegos byka w tekscie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matti
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 21:06    Temat postu: zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Odebrałam dzisiaj zaproszenia ślubne w warszawskiej siedzibie firmy i chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami nt. współpracy z Decorisus, ponieważ po komentarzach na tym forum miałam obawy czy był to dobry wybór... Tak więc:
- myślę, że warto umówić się na osobisty odbiór jeśli jest taka możliwość, ponieważ w transporcie zawartość może ulec uszkodzeniu, moje zaproszenia były zabezpieczone folią i zapakowane w pudełko wypchane papierami, co szczerze mówiąc nie obeszło się z nimi zbyt delikatnie, ale tylko jedno trafiło się zagięte. Gorzej natomiast z kopertami gratisówkami - kilka było pogniecionych, więc od razu na miejscu je wymieniłam
- koperty gratisy są takie najzwyklejsze, cieniutkie i delikatne, ale mi chyba wystarczają
- dobrze jest najpierw zobaczyć na żywo zaproszenie zanim się podejmie decyzję, my z narzeczonym zamówiliśmy w ciemno - po wizycie na stronie internetowej i moje oczekiwania nie do końca pokryły się z realem, głównie co do odcienia kolorów, ale to już kwestia gustu
- w mojej ocenie zaproszenia są ładne i dobrej jakości (wybraliśmy modele akwarelkowe - dają fajny efekt, ale na stronie wyglądają lepiej niż w realu), poza tym akwarele należą do tańszych więc nie są zbyt bogate, za to miłe dla oka
- nie trafił się nam na szczęście żaden błąd w treści (a trochę się tego obawiałam, ponieważ miałam sporo uwag do gotowego wzorca który wybraliśmy i ostatecznie nieco zmieniliśmy)
- poprosiliśmy o zmianę wersji pionowej okładki na poziomą nie wiedząc jak to wyjdzie i wyszło dobrze - realizacja w porządku
- co do terminu odbioru to był nawet wcześniejszy niż w regulaminie (21 dni roboczych) - ostateczne zamówienie złożyłam 29 maja, a 19 czerwca otrzymałam telefon że już jest, także całkiem szybko
- kontakt mailowy dobry - szybkie odpowiedzi, idzie się dogadać jeśli wyrażamy się wystarczająco jasno
- kontakt telefoniczny nieco słabszy
Ogólnie jestem zadowolona, z tym że widząc wzory na żywo nie wybrałabym jednego z kolorów (zielony morski), ale poza tym polecam - w moim przypadku obeszło się bez wpadek, a zaproszenia są inne niż wszystkie, takie z artystycznym zacięciem - po prostu ładne. Pozdrawiam narzeczonych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matti, dzięki za rzeczowy komentarz, rzadko się takie zdarzają w tego typu tematach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa, jeżeli interesuje Cię opinia o firmie, to w temacie powinna być też moja wypowiedź oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89, jeszcze nie jesteśmy na etapie wybierania zaproszeń uśmiech Opinie "stałych" użytkowników to jedna, bardzo pomocna sprawa, ale po prostu zdziwił mnie tak dokładny komentarz nowego użytkownika, dlatego napisałam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matti
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pon 25 Cze 2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdradzę zatem motyw mojej dłuższej wypowiedzi:) dotarłam do tego wątku na forum już po złożeniu i opłaceniu zamówienia, więc kiedy przeczytałam początkowe opinie nie było mi do śmiechu. A kiedy odebrałam gotowe zaproszenia i okazało się, że nie taki diabeł straszny to chciałam oddać trochę sprawiedliwości tej firmie, to wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CarolineSmig
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Sob 15 Wrz 2012, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Chyba sporo się zmieniło w tej firmie-ja zamawiałam zaproszenia i nie było problemów, wyszły bardzo ładne-kontakt też nie był jakiś straszny (telefonicznie ciężko skontaktować się z tą pracownią) ale mailowo bez zarzutu...dziwne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_Magdalena
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Paź 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam na to forum, długo po zamówieniu i otrzymaniu zaproszeń i jestem zszokowana negatywnymi opiniami...

Wybrałam się z narzeczonym do oddziału firmy w Warszawie, gdzie obejrzeliśmy sobie zaproszenia oraz złożyliśmy zamówienie (polecam jak ktoś ma możliwość jednak wybrać się i obejrzeć na żywo-te które w internecie nie wyglądają ciekawie na żywo są ładne i odwrotnie-ale to jest indywidualna kwestia:))

Zaproszenia otrzymałam w terminie-który jest dość długi, ale że są ręcznie robione więc nie czepiam się.

Kontakt mailowy był bez najmniejszego zarzutu-telefonicznie może, troszkę ciężej z pracownią ale z salonem bez problemu.

Co do wysyłki i opakowania zaproszeń-mi akurat nie przydarzyły się pogniecione koperty (może miałam szczęście? ) Tak jak wspomniała koleżanka wyżej były zapakowane w folię, przełożone papierem i folią bąbelkową.

Co do samego składania zamówienia to ważna kwestia-minimalnie jest to 20 sztuk danego modelu (chyba nikt tu o tym nie wspominał, a to dość istotne). Panie w salonie bardzo nam pomogły-zresztą jak byliśmy składać zamówienie były też inne pary i do każdego podchodziły z pomocą-co UWAŻAM za duży plus (byłam w innej firmie i zostaliśmy zignorowani...)

Generalnie polecam-ale proponuję najpierw obejrzeć i dopytać się o wszystko, żeby uniknąć nieporozumień aaaa i najważniejsze korków przy biurku Pań Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 26 Paź 2012, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... a ja to podziwiam, że jeszcze komuś chce się zakładać konto na forum, po to żeby wyrazić swoją opinie na temat jakiejś usługi... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group