Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Ewelinko, to jeżeli nie było informacji jaka koperta jest gratis (że zwykła pocztowa C6), to faktycznie można się poczuć oszukanym :/
Zaproszenie jak wręcza się gościom to w kopercie, więc nie uniknie się zgniecienia kokardki wcześniej czy później. Tyle, że pierwsze wrażenie po odbiorze paczki będzie lepsze uśmiech.


Nie no owszem, ale troszkę śmieszne składać np. centymetr kokardki i wciskać na siłę, więc pierwszą rzeczą jaką trzeba było zrobić to zakup większych kopert. Ja tam jestem z zaproszeń zadowolona bo są fajnie wykonane ale wolałabym skalkulować sobie rzeczywiste koszty - wiedząc, że trzeba jeszcze wydać sporo na koperty (jedna ecru kosztowała 60 groszy, przy 40 kopertach był to już spory dodatek, szczególnie że zaproszenia mają nie najtańsze). wiedząc, że trzeba dokupić i tak byśmy ich wybrali, bo nie chcieliśmy zamawiać przez internet a tym bardziej w ciemno.. Ale gdyby chodziło o 100 zaproszeń to od razu podziękowałabym więc rozumiem spore oburzenie osób, które zostały postawione przed taką sytuacją.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już rozumiem to oburzenie, bo taki gratis to żaden pożytek :/. A nikt nie lubi dodatkowych kosztów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jenny
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 17:23    Temat postu: Zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, na stronie było napisane, że koperty są gratis uśmiech
Jakby nie było tak napisane to nie spodziewałabym się ich.
Myślałam w takim razie, że będzie to koperta dopasowana pod zaproszenie... kolorem, wzorem...
A już przez myśl mi nie przeszło, że koperty mogą być za małe i totalnie zwykłe.
Ale jak widać o wszystko trzeba się dokładnie dopytywać, żeby nie być zaskoczonym.

Pozdrawiam serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również trafiliśmy na niekompetencję, nie dosyć, że zmienili nam tekst bilecików, poprzestawiali przecinki, to jeszcze zrobili kilka błędów edytorskich, które wyglądają koszmarnie! Odesłaliśmy to...i przysłali nam poprawione tylko bileciki, cała reszta bez zmian. Uważajcie na sprzedawców z Allegro, najlepiej zamawiajcie wcześnie, by dało się coś z tym zrobić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filemon
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaluje, ze nie przeczytalm opinii o tej firmie wczesniej...
Jestem totalnie rozczarowana brakiem profesjonailzmu i sprzedaza bubla za duze pieniadze (zdecydowalam sie na opcje ekspres, czyli 40% doplaty). Nasze zaproszenia mialy zenujaca jakosc druku, odeslalismy je i kolejne byly niewiele lepsze. Strata czasu i pieniedzy.
Nie odpowiadaja na maile, telefonicznie nie mozna uzyskac zadnej informacji. Nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklepowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, to określenie że "uciekł z pieniędzmi" tu nie pasuje. Słowo daję, taki Allegrowicz który wystawia zaproszenia po 1 zł nie ma z czym uciekać <rotfl>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caroll03
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mnie rzeczywiście trochę wystraszyłyście, bo w ten weekend wybieram się do nich (osobiście!) składać zamówienie. już tam byłam i rzeczywiście widziałam, ze druk nie zawsze jest najlepszej jakości - w internecie bardzo mi się podobały zaproszenia z działów kropeczki i paseczki, ale w rzeczywistości wyglądają naprawdę źle. najlepiej na żywo prezentują się te wszystkie z lśniącym papierem. zapytam ich o te koperty i dam znać jak byłooczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, to chociaż z tym przez allegro dobrze trafiłam, bo zamówiłam w ciemno z firmy- i jedyne rozczarowanie to był fakt,że kolor czerwony jest mniej intensywny niż na zdjęciu, ale cała reszta na szczęście w porządku.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominiq_20
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Plock

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszym dolaczam sie do wszystkich negatywnych komentarzy na temat firmy Decorisus. Sama doswiadczylam ich braku profesjonalizmu. Zlozylam zamowienie, otrzymalam nawet odpowiedz na pierszego maila, jednakze potrzebowalam takze zaproszen w jezyku angielskim i w tym momencie kontakt z firma sie urwal. Na szczescie znalazlam inna firme i w ciagu tygodnia zlozylam zamowienia i otrzymalam zaproszenia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiotrS1
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 21:07    Temat postu: My też daliśmy się oszukać Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam to wszystko ładnie pięknie jak nie walną byka. Jak już coś się wydarzy to wszyscy winni tylko nie decorisus. Nasze zaproszenia przyszły z błędem stylistycznym. Oczywiście Pani powiedziała że zaakceptowaliśmy projekt - owszem sprawdzaliśmy swoje dane, daty oraz nazwy. A to że ich kreator zaproszeń jest niskich lotów to już nasza wina. Próbowaliśmy im zaproponować by nam jakoś zadość uczynili w postaci 20 zaproszeń do kościoła gratis (koszt z wysyłką 20 zł z czego 15 to wysyłka, gdzie zamówienie opiewało na ponad 400 zł). Ja też prowadzę biznes i też się mylę ale nie wyobrażam sobie takiego podejścia do klienta, które można w cenzuralny sposób określić jako karygodne. Stanowczo nie polecamy. Co to za firma która jest dobra jak jest dobrze, dobra firma jest dobra jak jest też źle...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group