Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decorisus - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj męczyłam Panią z Decorisus o zmianę zaproszeń- chciałam je troszeczkę "dopasować" pod siebie.Z rozmiarem się nie udało(maja już przycięty papier), za to z kolorami nie ma najmniejszego problemu;-)Generalnie zadecydowaliśmy,że zamówimy te które podobały nam się najbardziej(i tak nigdzie indziej takich nie ma;-)zamówimy je po prostu dużo wcześniej na wszelki wypadek;-)
A jak już zamówienie będzie w toku będe na bieżąco informowała.
Do tej pory kontakt bezproblemowy,szybciutko i z wielką cierpliwością ze strony Pań(są chętne do pomocy i życzliwe;-)Ale to póki co;-)Jeszcze nie zamówiłam;-)
Ach-chcę u nich zamówić jeszcze ksiegę gości trzymaną przez dwa duże pluszowe miśki(dla dzieci na rysunki;-),poduszkę na obrączki i kokardy na butelki.
O wszystkim dam znaćWink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze, a ja zamawiam u nich dzisiaj zaproszenia i winietki. A już w sumie przekonana jestem, bo o tych tanich, allegrowych widziałam różne opinie, a tam byłam obejrzeć i są naprawdę ładnie wykonane. Mam nadzieję, że od założenia tematu wiele się zmieniło. Zmienili też regulamin, realizacja do 21 dni, więc pewnie zauważyli, że mają za dużo zamówień. Odbierać będziemy osobiście, więc mam nadzieję nie będzie takich cyrków (i to mnie troszkę utwierdza w tym, że lepiej nie ryzykować z zamawianiem, bo w razie problemów może się wszystko wydłużać..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli firma zmieniła już postępowanie wobec klientów to bardzo dobrze, bo widac, że ich prace muszą byc świetne skoro tyle forumowiczek chce złożyc u nich zamówienie. Oby sprawa już na stałe się unormowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Małgosia27
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Cze 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad wyborem tej firmy,ale widze że jest bardzo dużo pozytywnych opinii i większość osób jest zadowolona. Chyba jednak się skusze,bo mają naprawdę ciekawe wzory zaproszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 20 Cze 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia27 napisał:
Ja też zastanawiam się nad wyborem tej firmy,ale widze że jest bardzo dużo pozytywnych opinii i większość osób jest zadowolona. Chyba jednak się skusze,bo mają naprawdę ciekawe wzory zaproszeń.


Pani już za 'obiektywne' opinie dziękujemy.. Firma niech przemyśli sprawę takich reklam, bo nikt rozgarnięty po takich akcjach z Waszych usług nie skorzysta.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 20 Cze 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłam się powstrzymać..






Oba posty z dzisiejszego dnia. Jedno na 'Naszym' forum, drugie na innym forum ślubnym.

Skomentuję to jednym słowem: Ż E N A D A wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!


Po takim cyrku jestem przekonana, że nikt ani z tego, ani z drugiego forum nawet nie pomyśli o waszej ofercie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jenny
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 17:53    Temat postu: Moje doświadczenia z firmą decorisus Odpowiedz z cytatem

Zamawiałam w tej firmie zaproszenia ślubne. Ponieważ ślub ma się odbyć już na jesień, zdecydowałam się na tak zwany ekspres (czas realizacji 7 dni + 40% wartości zamówienia dopłaty).
Jeśli chodzi o terminowość, to mam pewnie zastrzeżenia, niemniej dostałam zamówienie w miarę szybko.
Jeśli chodzi wykonanie... spodziewałam się czegoś lepszego, ale największą tragedią są koperty!wykrzyknik
ONI DAJĄ DO NIBY ELEGANCKICH ZAPROSZEŃ, NAJTAŃSZE, NAJZWYKLEJSZE KOPERTY! WSTYD WYSYŁAĆ LUDZIOM ZAPROSZENIA W CZYMŚ TAKIM!wykrzyknik
Zaproszenia LEDWO wchodzą w te koperty! W gotowych tanich zaproszeniach z empiku są lepszej jakości!

Byłam też w salonie we Wrocławiu...
Obsługa tam to jakaś tragedia...
Pani nie wiedziała jaki wzór winietek wisi na ścianie....
Na wszystkie pytania odpowiadała mniej więcej tak : "ale to wszystko można na stronie ustalić"
Dodatkowo w trakcie rozmowy stwierdziła, że ślubów jest teraz coraz mniej, bo kobiety zmądrzały Very Happy Świetny tekst w kierunku panny młodej Very Happy Very Happy
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto czytać czy zaproszenie ma dołączoną kopertę, bo nie zawsze cena ją obejmuje.
Myślę, że sklep wysłał zaproszenia w takich kopertach, by się po prostu nie zniszczyły.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Według mnie warto czytać czy zaproszenie ma dołączoną kopertę, bo nie zawsze cena ją obejmuje.
Myślę, że sklep wysłał zaproszenia w takich kopertach, by się po prostu nie zniszczyły.


Koperty są w ofercie jako gratis. Do tego nie są wysyłane jako włożone (ja miałam w kartonie luzem zaproszenia i luzem koperty. Zresztą - gdyby włożyć je do tych kopert, które dołączyli to właśnie wtedy by się zniszczyły, bo u mnie np. kokardki lekko odstają poza zaproszenie, do tego wiadomo, że są bardziej wypukłe niż kartka a koperty były naprawdę na styk do nich;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko, to jeżeli nie było informacji jaka koperta jest gratis (że zwykła pocztowa C6), to faktycznie można się poczuć oszukanym :/
Zaproszenie jak wręcza się gościom to w kopercie, więc nie uniknie się zgniecienia kokardki wcześniej czy później. Tyle, że pierwsze wrażenie po odbiorze paczki będzie lepsze uśmiech.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group