Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy..
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 18:28    Temat postu: Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy.. Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!
Postanowiłam ponowić temat, ale mam nadzieję, że tym razem może w szerszym zakresie uśmiech
Szczerze mówiąc nigdy nie traktowałam swoich paznokci takimi metodami, zawsze sama je malowałam, ale tym razem z TEJ szczególnej okazji postanowiłam zająć się nimi profesjonalnie. Very Happy
Mi przede wszystkim zależy, żeby wyglądało to naturalnie i gdzieś w necie znalazłam, że jest to metoda żelowa na formę (ale brzmi lol )
Piszcie, jaką metodę polecacie.
Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja na ślub pierwszy raz w życiu będę miała robione paznokcie. myślę więc że nie powinnam się wypowiadać w tym temacie bo nie mam o nim pojęcia. napisze tylko że w czwartek przed ślubem zrobię sobie żelowe paznokietki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez planuję żel przed ślubem....z konieczności wrrrr Miałam miesiąc temu żelowe pazury. Gdy pękł mi trzeci pazur w ciągu 2 tygodni dostałam cholery i zamiast po raz kolejny iść dorabiać nowe, pozbyłam się ich! I wiecie co, mam teraz tak słabe pazury, że chcę mi sie płakać. Zawsze były długie, mocne, nie łamały się. A teraz są cienkie jak papier, krótkie. Aż mnie palce bolą. I na ślub MUSZĘ zrobić sztuczne, bo nie doprowadzę moich prawdziwych do porządku w 2 miesiące smutny smutny smutny horror jakiś smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tipsy żelowe noszę już 3 lata ciągle. Siostra kosmetolog, za darmo mi robi to tylko korzystać oczko Na ślub zaoszczędzę troszkę bo siostra będzie mi robić tipsy i makijaż. Będziemy miały kupę czasu to poeksperymentujemy z makijażem i pewnie z będzie z 20 próbnych zanim uzyskamy idealny i zadowalający mnie efekt język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to tylko pozazdrościć takiej siostry
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violeta a czy mogłabyś zapytać siostry, jaka metoda pozwala uzyskać naturalny wygląd takich żelowych paznokci? Nie chciałabym mieć takich wielkich łopat w tym dniu, bo jakaś kosmetyczka ZAWSZE takie robi i uważa, że są najlepsze uśmiech Na próbę nie pójdę, bo w pracy nie mogę nosić takich paznokci a zdejmować też się obawiam, żeby nie mieć efektów jakie ma japcio 80..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie takie łopaty są paskudne... ja wypatrzyłam w pracy u kobietki bardzo ładnie zrobione paznokietki, właśnie tak naturalnie...no i już jestem zapisana do tej kosmetyczki ale będę mogła przekazać jak ona to robi dopiero 26.06 uśmiech bo wtedy zakładam Wink
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, w takim razie czekam na instrukcje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
>Rodzice<
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja paznokcie robie co miesiac, na samym poczytku(jakis rok temu) mialam tipsy ale teraz juz caly czas mamy robione na wlasnych naturalnych paznokciach i naprawde moge powiedziec ze moja kosmetyczka ma fach w rekach, co ona potrafi robic z paznokciami, no cuda, na slub oczywiscie bede miec takze swoje, ale troszke urozmaicone, koncoweczki biale i po dwa palce u rak z brylancikami, tak by pasowalo do sukni... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to też fajny pomysł aby ozdobić tylko dwa paznokcie a nie wszystkie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group