Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer BYDGOSZCZ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 9:19    Temat postu: fryzjer BYDGOSZCZ Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie proszę o radę!Nie mam jakiegoś swojego wypróbowanego fryzjera i nie wiem,gdzie zrobić fryzurkę ślubną. Myślałam o Stoplu, bądź Nefretete. Czy mogłybyście mi doradzić,albo coś polecić?Proszę o odpowiedźwykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam latami kogoś kto dobrze by zajął sie moimi włosami i teraz od pół roku mam stałą fryzjerkę Kasię na ul. dworcowej 37 w salonie piękności i u niej będę robiła fryzurkę oczko polecam
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ka-ma
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam kogoś kto mnie uczesze na slub brata. Kumpela mi doradzila. Czesala sie na swoj w salonie zaremby na gdanskiej i byla zadowolona. Z ciekawosci poszlam fryzura... elegancka, bez tapirow Very Happy, a co najwazniejsze nie babcina Very Happy. Chyba pierwszy raz nic nie zmienialam po przyjsciu od fryzjera. Byłam bardzo zadowolona cala noc tanczylam, poszlam spac, a nastepnego dnia spokojnie moglabym w niej wyjsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo że post Ka-my odbieram jako reklamę,bo pierwszy i to od razu polecasz salon... To muszę się zgodzić. Salon Zaremby jest bardzo dobry i mogę go z czystym sumieniem polecić uśmiech
I jeszcze jeden bardzooo baardzo dobry jest na Gdańskiej po drugiej stronie od McDonalda język

W obu super babki i czeszą tak,że "palce lizać" Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawie to wygląda
http://www.knall.uk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group