Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie.... no ale cóż... ja chce się teraz cieszyć swoim szczęściem i nie chce dopuścić do takiej sytuacji jaka miala miejsce u mnie.... i mam nadzieje że nam się to uda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znalazłam się jeszcze w gorszej sytuacji bo mój ojciec w ogóle nie przyszedł na mój ślub, nawet do kościoła;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia85 napisał:
a ja znalazłam się jeszcze w gorszej sytuacji bo mój ojciec w ogóle nie przyszedł na mój ślub, nawet do kościoła;/


I jak to wszystko wyglądałopytajnik Udało się przyjęcie czy nie?? Przykro mi, ale coś czuje że u mnie i tak może być :/:/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęcie udało się jak nigdy wszyscy goście do nas dzwonili w niedzielę, że nigdy nie byli na tak super weselu, ja również bardzo dobrze się bawiłam;) Tylko w pokoju nad ranem było mi bardzo smutno, że jedna z najważniejszych osób w moim życiu tak mnie potraktowałauśmiech obecnie było minęło i trzeba żyć dalej;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia85 napisał:
Przyjęcie udało się jak nigdy wszyscy goście do nas dzwonili w niedzielę, że nigdy nie byli na tak super weselu, ja również bardzo dobrze się bawiłam;) Tylko w pokoju nad ranem było mi bardzo smutno, że jedna z najważniejszych osób w moim życiu tak mnie potraktowałauśmiech obecnie było minęło i trzeba żyć dalej;)


no to dobrze uśmiech bo strasznie sie denerwuje tym wszystkim uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję tym, którym rodzic zrobil taką "niespodziankę" w postaci nie przyjścia na ślub własnego dziecka. Zdaję sobie sprawę z tego, ze jest Wam bardzo przykro, pewnie też by mi było, ale jak się glębiej nad tym zastanowić, to nie warto się chyba aż tak tym przejmować.
Uważam, że dla takiego rodzica nie powinno nic tłumaczyć, to nie jest tłumaczenie, że np. rozwiódł się z matką, lub nie chce spotkać faceta matki itp. powinien przyjść na ślub dla własnego dziecka, bez względu na wszystko. Dla mnie takie wymyślanie przyczyn, dla których nie można przyjść to tak, jakby się wyrzec własnego dziecka. Głupota. Tak jak już ktoś tu napisał, pewne osoby chyba nie dorosły do bycia rodzicami. Rodzic, który nie przyszedł widocznie sam się nie przejmuje, po co więc wy miałybyście to robić. Chociaż wiem, ze komuś dobrze się pisze a gorzej to przeżyć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_cZaRnA_ popieram ciebie w 100 % ja tez sobie nie wyobrażam jak rodzic może zrobić własnemu dziecku taką przykrość
ale dziewczyny nie martwcie się to jest wasz dzień i nie możecie przejmować się tym ze wasi rodzice zachowują się jak dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia85 napisał:
a ja znalazłam się jeszcze w gorszej sytuacji bo mój ojciec w ogóle nie przyszedł na mój ślub, nawet do kościoła;/


Madziu n ie przejmuj się, mój też nie przyszedł mimo, że nawet nie była z nim w konflikcie.
Niektórzy ludzie po prostu nie powinni być rodzicami
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!
Niestety, tak to jest, że za błędy rodziców płacą dzieci - nawet te dorosłe.
Ja mam też skomlikowaną sytuację. Oboje z Narzeczonym jesteśmy z rozbitych rodzin. Każde z rodziców mieszka w innym mieście, szczególnie rodzice mojego przyszłego Męża są w głębokim konflikcie - od lat nie odzywają się do siebie. Nasi Ojcowie mają nowe partnerki, matki są samotne.
To trudna sytuacja, dlatego ślub bbierzemy w zupełnie neutralnym miejscu, neutralnym Kościele nad morzem, gdzie się zaręczyliśmy. Zaproszenia wystosujemy pojedyncze - bez osób towarzyszących, aby nie robić nikomu przykrości - widok było co prawda męża jest jednak bolesny...Błogosławieństwo jeśli będzie, to wyłącznie w Kościele. A przyjęcie kameralne - na 30 osób, sami najbliżsi, do pierwszej w nocy.
Czasami zazdroszczę Wam dziewczyny z normalnych, pełnych rodzin...Zazdroszczę Wam normalności. Te, które nie macie jednak jasnej sytuacji rodzinnej - to Wasz dzień i to Wy jesteście w tym dniu najważniejsi! Rodzice powinni zrobić wszystko, by było jak najbardziej NORMALNIE.
My ślub bierzemy w bardzo rodzinne, ciepłe święta..Wielkanoc. Może wtedy nastąpi pojednanie?
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze mimo problemów uda nam sie zorganizować super wesele uśmiech i bedzie to najpiekniejszy dzien w naszym zyciu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group