Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fixator w sprayu czy puder fixujący
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex - widocznie źle spsikałaś twarz, mimo wszystko.

spray należy rozpylić z pewnej odległości i dość umiejętnie. to czy bedzie widać jakieś włoski na twarzy zależy indywidualnie od tego jakie kto ma owłosienie twarzy, prawie kazdy ma meszek na całej skórze ale mniejszość ma taki który sie pod wpływem sprawy uniesie.
swoją drogą, nakładajac podkład i puder powinna sie wszystko ładnie wygładzić i nic nie powinno odstawać.
co do potówek - a podkład wczesniej miałaś sprawdzony? bo może to kwestia tego, a jeśli rzeczywiscie fixatora to dlatego że bylo go za dużo, sama mowilas ze nos Ci się troche mimo wszystko świecił - tak być nie powinno.

fixator w sprayu ma podobne działanie jak lakier do włosów - wiec brwi zawsze warto przeczesać przed, lub zaraz po spryskaniu twarzy.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kiwi123
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 26

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten w sprayu to jest tylko taki chwyt marketingowy. Ja używam od jakiegoś czasu pudru fixującego Danni i jest 100 razy lepszy od tego z Kryolana w sprayu. Rzeczywiście często gęsto się zdarza, że ten w sprayu źle się "rozłoży" na twarzy i wygląda się sztucznie. Ten w pudrze można łatwo "zdjąć" z twarzy kiedy uznamy, że coś musimy jeszcze poprawić pod spodem i nakładać kolejne warstwy kiedy np podczas upału nasza twarz jednak zacznie się świecić. Poza tym Danni jest o połowę tańszy od Kryolana, a jakość jest ta sama ( mówię tu o pudrach fixujących). Spray to porażka, nie polecam experymentować nim szczególnie w dniu ślubu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiwi123 napisał:
Spray to porażka, nie polecam experymentować nim szczególnie w dniu ślubu...


generalnie w dniu ślubu to już lepiej z niczym nie eskperymentować
fryzury się próbuje, makijaż podobnie Wink

ja jestem z kryolanowego sprayu bardzo zadowolona, nie używałam fixera w innej postaci, ponieważ nie miałam potrzeby szukac czegoś innego uśmiech z ciekawości sie rozejrzę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex - siebie samą bardzo cięzko jest odpowiednio spryskać - poproś kogoś innego, na pewno efekt bedzie lepszy. a odległość polecam conajmniej 50 cm.


co do podkreślenia włosów - fixer w sprayu działa tak jak lakier do włosów. Wazne własnie by przed spsikaniem dobrze ukształtować brwi by nie utrwaliły sie w złym kształcie.
a co do włosów na twarzy, wszyscy je mają, inni mniej inni bardziej widoczne. To tylko kosmetyk nie mozna liczyć na nie wiadomo co oczko

ja zawsze powtarzm klientom że nie należy patrzec na swoją twarz do lusterka z odległosci 5-10 cm, pod każde swiatło dokładnie sie przyglądać - bo twarz w takim powiekszeniu nigdy nie bedzie wygladała idealnie.
a z odległości pol metra tego nikt nie zauwazy uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz przyszłego męża, padnie przed ołtarzem ha ha ha ha ha ha
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 16 Lip 2011, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli dobrze spryskasz i bedziesz miała dobrze wykonany makijaz, dam sobie reke uciac ze nie bedzie takiego efektu o jakim mówisz.

poza tym ten produkt na twarz osadza się mgiełką głownie na centralną część - żeby podklreślić włosy musiałabyś psiknąć z dość bliskiej odległosci i centralnie na włosy - polecam spróbowac jeszcze kilka razy, niech popsika cie tym ktoś, a nie ty sama
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 16 Lip 2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503 napisał:
oprócz przyszłego męża, padnie przed ołtarzem ha ha ha ha ha ha



E tam.. To facet..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaJ
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 22:05    Temat postu: Makijaż ślubny - Utrwalacze Odpowiedz z cytatem

Odradzam stosowanie lakieru do włosów zamiast fixera - to nie są te same produkty. Jeden jest przeznaczony do użycia na twarz , drugi zdecydowanie nie!

Profesjonalne produkty utrwalające nie są łatwe w użyciu. W niewprawionej dłoni mogą dać właśnie efekt skóry świecącej się jak disco ball, czy podkreślenia włosków na twarzy. Nieumiejętnie użyty spray Kryolana może wyrządzić Wam więcej szkody niż pożytku. Kamuflaże i fix spray to produkty gwarantujące trwały makijaz, i profesjonalne rezultaty, ale lepiej nie testować ich na sobie w Dniu Ślubu.

Makijaż ślubny można utrwalić nieprofesjonalnymi produktami tj.puder ArtDeco (dobry produkt). Dodatkowo cera przygotowana dobrze pod makijaż napewno go dłużej 'ponosi' oczko Oczyszczanie , nawilżanie, peelingi należy wdrożyć do planu pielęgnacyjnego na długo przed ślubem.

Mogę polecić jeszcze te oto produkty - spray utrwalający ze sklepu BeautyArt jest to profesjonalny, ale łatwy w użyciu kosmetyk.
I baza pod podkład YSL Top Secrets, dostępna w Douglassie, makijaż nałożony na nią jest w zasadzie nie do zdarcia. Polecam wersje matującą i dla zmęczonej cery wersję rozświetlającą. Dają imponujące efekty.

Pozdrawiam serdecznie uśmiech
_________________
~ Barbara ~
Wizażystka Makijaż ślubny Wrocław
www.BeautyKey.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BlueAmelia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: WWa

PostWysłany: Sob 14 Sty 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex napisał:
Kupiłam ten spray kryolanu i musze powiedzieć, że nie jestem zadowolona Confused najpierw nałożyłam faktycznie za dużo i twarz strasznie się świeciła, ale zmyłam i psiknęłam tak ledwo co. Już się mniej świeciłam, ale też na nosie i pod oczami było to widoczne. Za to przeraziłam się gdy zobaczyłam swoją twarz pod światło Shocked nie wiedziałam, że mam tyle włosków na twarzy!! spray ten tak jakby usztywnia i unosi wszystkie włosy, także brwi,które odstawały dziwnie. na balkonie pod słońce wyglądałam fatalnie. tak więc ja rezygnuję z tego preparatu na własnym ślubie. wyglądałabym jakbym miała kg tapety.
A i na drugi dzień pojawiło mi się baardzo dużo pryszczy takich jakby potówek Sad
Dlatego polecam sprawdzić to wcześniej, żeby nie było oczko


boze swiety..... po tym opisie juz nei chce wiedizec co to za cudo Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 16 Sty 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blueamelia - ja bym na ten opis za bardzo nie zwracala uwagi, bo to wynika moim zdaniem z braku umiejetnosci uzywania produktu
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group