Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy mam isc na wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczynki za slowa otuchy. Mnie martwi to w sumie,ze to taka rodzina z takimi "wiejskimi" tradycjami. Wychowani calkiem inaczej niz ludzie w miescie. Calkiem inne zasady, przyzwyczajenia... U nas w miastach tak sie chyba nie przywiazuje wagi do jakichs takich tradycyjnych wartosci, inaczej sie mysli. A tam wlasnie uwazaja, ze zaloba to zaloba i koniec. Nawet chcieli, zebysmy przelozyli wesele, ale tesciowa im wytlumaczyla z jakimi kosztami to sie wiaze i ze dziadek sam wszystkim kazal jechac i sie bawic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 6:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madelein Eve będzie dobrze. Jak piszesz, że już na stypie było wesoło, to i na weselu będzie uśmiech Szczególnie, że już jakiś czas minie, a nie będzie to dzień po. Piszesz, że ludzie na wsi zachowują tradycję itp. Owszem, ale myślę, że jak już przyjdą to się będą baić. Więc głowa do góry uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzina mojego M. jest z baaaaardzo małej wioski niedaleko Suchej Beskidzkiej i tez bałam się, ze bedą jakimis strasznymi tradycjonalistami, ale okazało się, że nie. Nie martw się na zapas oczko Zupelnie NIKT nie mówił nam żeby przełożyć wesele, a kiedy sama o tym wspomniałam to byli w szoku Shocked , bo niby po co??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nam wlasnie wspomnieli o tym... A wlasciwie tesciowej jak jeszcze dziadek zyl- byl ok miesiac w szpitalu i bylo wiadomo, ze to kwestia dni. Ale tesciowa ich przekonala, ze nie bedziemy nic przekladac, ze tak musialo byc. Ech... Chyba za duzo o tym mysle. W przyszlym tygodniu i tak mam byc u ksiedza, wiec go zapytam co on o tym mysli... Poprosimy go zeby przekonal ludzi, zeby ten jeden dzien cieszyli sie naszym szczesciem, bo wiem, ze dziadek tez sie cieszy i ze bedzie z nami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve moja koleżanka pochowała babcię 3 dni przed swoim slubem. Babcia mieszkała razem z nimi w domu na wsi. I wesele normalnie się odbyło. Sam ksiądz powiedzial, że wesele się planuje a śmierci nie. Najbliższa rodzina ze strony młodej pani miała przypięte małe czarne wstążeczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 23 Maj 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marlaa to czy pójdziesz czy nie myślę,że zależy od Twojego nastroju. Jeśli chcesz się bawić to tak właśnie zrób,nie znałam Twojego taty ale zastanów się co on by ci doradził,czy poczułby się urażony czy może podszedłby do tego ze spokojem i kazał iść. A jeśli Twój nastrój wskazuje na brak chęci na zabawę to może idź do kościoła na ślub,złóż życzenia ewentualnie na obiad też możesz iść. Myślę,że na pewno Młodym będzie miło i Tobie również,że byłaś z nimi chociaż jesteś w sytuacji takiej a nie innej.
Mam nadzieję,że to co napisałam Cię nie uraziło,po prostu tak myślę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sro 27 Maj 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżance przed 4 miesiące przed ślubem niespodziewanie zmarł tata. Poszła z mama do księdza, który im powiedzial, ze nie powinni niczego przekladac, bo śmierci się nie planuje a wesele i ślub owszem, ze tata napewno by nie chciał żeby cokolwiek zmieniali, że żałobę nosi się w sercu itp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 27 Maj 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to prawda, ze zalobe sie nosi w sercu a nie na zewnatrz, poza tym ta w sercu trwa zawsze, nawet jak sie o niej nie mysli. Bylam w podbnej sytuacji jak marlaa - moi rodzice zgineli w wypadku samochodowym, a pare miesiecy pozniej byl slub kuzyna. Bylam na slubie i na weselu, wcale nie mialam czarnej sukienki (tylko czekoladowa) i bawilam sie wspaniale. Jestem pewna, ze rodzice kazali by mi isc i sie dobrze bawic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwszy raz tutaj na forum wspominam że również jestem w żałobie.
przed świętami Wielkanocnymi zmarła moja siostra. postanowiłam że chcę aby mój ślub i wesele się odbyły ale postanowiłam porozmawiac z rodzicami i to od tej rozmowy miało zależeć co robimy dalej. rodzice również uznali że nie powinniśmy przekładać ślubu. tak więc przygotowania nadal trwają.
myślę że moja siostrunia nie chciałby aby z jej powodu przekładać ślub. myślę że gdzieś modli się za nas i trzyma kciuki za przyszłą Młodą Parę. a jak chodzi o strój...zgadzam się z wami że żałobę nosi się w sercu i dlatego nie noszę czarnych ubrań.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group