Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy mam isc na wesele?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 22:39    Temat postu: czy mam isc na wesele? Odpowiedz z cytatem

za 2,5 miesiaca ide na wesele do kuzyna.Wlasciwie to dlugo sie zastanawialam czy pojsc poniewaz mam zalobe po tacie(minelo 5 miesiacy po jego smierci).nie chcialabym stracic kontaktow z rodzina choc mam nadzieje ze mnie zrozumieja jak odmowie.Caly czas sie zastanawiam a wy jak mi radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 6:32    Temat postu: Re: czy mam isc na wesele? Odpowiedz z cytatem

marlaa napisał:
za 2,5 miesiaca ide na wesele do kuzyna.Wlasciwie to dlugo sie zastanawialam czy pojsc poniewaz mam zalobe po tacie(minelo 5 miesiacy po jego smierci).nie chcialabym stracic kontaktow z rodzina choc mam nadzieje ze mnie zrozumieja jak odmowie.Caly czas sie zastanawiam a wy jak mi radzicie?


Możesz ubrać co chcesz, żałobę nosi się w sercu a nie na zewnątrz. Twoja postawa wiele powie a nie strój, choć jeśli jesteś tradycjonalistką, to kup sukienkę no chabrową lol , zieloną, fioletową.... Jest teraz tak duży wybór sukienek wieczorowych, długich i krótkich, że z pewnością coś znajdziesz. Tylko ubierz się tak jak Tobie jest wygodnie, jeśli lubisz sukienki przed kolana nie zakładaj teraz coś do kostek by wyglądać jak matrona, nienaturalnie.
Elegancka, stonowana sukienka będzie jak najbardziej na miejscu.

ps. tańczyć też możesz, nie musisz siedzieć w kącie i oglądać jak inni to robią.
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje że powinnaś iść i bawić się choć z umiarem uśmiech tak jak słusznie napisała parada żałobę nosi się w sercu a nie na zewnątrz a po za tym myślę że twój tata nie chciałby byś na wszystko zamykała się w domu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 kwietnia zmarł tata mojej bliskiej koleżanki. Na pewno przyjdzie na mój ślub i wesele. Wiadomo, nie będzie szaleć na parkiecie. Cieszę się jednak, że będzie razem ze mną w tak ważnym dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My teraz mamy maly problem... Wczoraj pochowalismy dziadka G. smutny
Wiekszosc gosci, to rodzina z jego strony- rodzenstwo jego mamy, a dziadek byl wlasnie tata jego mamy. Niby powiedzieli, ze przyjada, ale bawic sie nie beda. Ech... i co to za wesele... Dziadek wszystkim powtarzal przed smiercia, ze maja jechac i sie bawic... A ja sie obawiam, ze mi przyjada na czarno i beda siedziec za stolem. Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve na pewno tak nie będzie nie przejmuj się uśmiech ja też mam takie rozterki ponieważ wujek mojego leży w szpitalu i od Wielkanocy nie odzyskał przytomności i lekarze mówią że raczej już nie odzyska a jest to brat mojej teściowej :/ a zaś z mama mojego teścia też już jest coraz gorzej więc martwimy się że zamiast wesela będziemy mieli wielką stypę ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem iść, żałobę nosi się w sercu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve głowa do góry Exclamation Jestem w tej samej sytuacji co Ty bo niedawno zmarła babcia mojego M. Teściowa juz zpowiedziałą że nie będzie tańczyła, tylko jeden tanie rezerwuje dla M. Reszta rodziny też przyjdzie. Niewiem jak ciotki, ale kuzynostwo będzie się bawiło na 100%. Babcia M. zawsze mówiła, że młodzi mają korzystac z życia. Wkońcu "Krew nie woda", a oni chca uszanować jej słowa i cieszyć się naszym szczęściem.

marlaa na Twoim miejscu poszłabym na to wesele.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche podniosla mnie na duchu atmosfera na stypie. Bo niby wszyscy zaplakani, ale polala sie wodka i zaraz sypanie dowcipami, smiechy chichy itp. Mam nadzieje, ze tak samo bedzie na weselu.
Planujemy z tesciowa isc do ksiedza, ktory nam bedzie udzielal slubu i przedstawic mu sytuacje. Liczymy, ze podczasu slubu udzili rodzinie G. dyspensy na ten jeden dzien i wszyscy sie beda bawic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
My teraz mamy maly problem... Wczoraj pochowalismy dziadka G. smutny
Wiekszosc gosci, to rodzina z jego strony- rodzenstwo jego mamy, a dziadek byl wlasnie tata jego mamy. Niby powiedzieli, ze przyjada, ale bawic sie nie beda. Ech... i co to za wesele... Dziadek wszystkim powtarzal przed smiercia, ze maja jechac i sie bawic... A ja sie obawiam, ze mi przyjada na czarno i beda siedziec za stolem. Crying or Very sad


Madeleine Eve moja babcia zmarła na 2 miesiące przed ślubem.Też mieliśmy zmartwienie czy wogóle wesele robić.Wiedzieliśmy że rodzina i ja będzie w żałobie.Ale mimo że to raptem 2 miesiące to wszyscy cieszyli się naszym szczęściem i bawili. Nawet mój tata mimo że to jego Mama była przyszedł w jasnym garniturku i troszeczkę się pogibał. Tez powiedział że żałoba to jest w sercu a trzeba żyć dalej a taki dzień zdarza się raz w życiu i nie można tego przegabić i trzeba się cieszyć i bawić uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group