Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub czy przyjecie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 13:45    Temat postu: slub czy przyjecie? Odpowiedz z cytatem

Witam,planujemy z moim narzeczonym wspólne życie i zastanawiamy sie czy urzadzic slub czy tylko przyjecie dla najbliższej rodziny(nie mamy za duzo kasy na urzadzenie chucznego wesela).Mam jej sporo i chciałabym zaprośic większość z niej ale wiadomo jak zaplanujemy przyjęcie to nie będzie to możliwe.Kogo w takim razie powinniśmy zaprosic z tej najblizszej rodziny ciocie i wujków czy moze dzieci(kuzynki i ich mężów).Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób tak jak chcecie , jak czujecie. Ja robię dla najbliższej rodziny i tylko dla tej, z którą mam kontakt. Zapraszam ciocię ale np jej syna nie, ponieważ nie widziałam Go 4 lata choć mieszka 20km ode mnie, więc nie czuję potrzeby zapraszania kogoś z kim nie mam kontaktu, w to miejsce wolałam "wsadzić" kilkoro przyjaciół. A jeśli ciocia poczuje się urażona to mam to w ...., jej sprawa nie moja.
Inni moi znajomi zrobili przyjęcie tylko dla przyjaciół.
Jeszcze inni obiad dla rodziny a po 20 w lokalu impreza zamknięta dla znajomych.

możliwości jest wiele, zastanówcie się kogo chcielibyście zaprosić i dojdziecie do jakiegoś wspólnego rozwiązania oczko Nic na siłę.
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam lokal wynajęty (mały) będzie zespół , ale zapraszamy tylko najbliższą rodzinę i będzie to jakieś 50-60 osób (może mniej potwierdzić mi mają do 5 lipca). Więc to takie przyjęcie/malutkie wesele.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również robię przyjęcie dla najbliższej rodziny, ale dosłownie dla najbliższej.
Zapraszamy oczywiście rodziców, rodzeństwo, chrzestnych i babcię. Od chrzestnego bierzemy jeszcze Jego córkę czyli kuzynkę mojego P., gdyż P. chciał, żeby była, bo jest dla Niego jak siostra. Od reszty chrzestnych dzieci nie zapraszamy. Wyjdzie Nam około 27 osób i starczy. Od 15.oo do około 24.oo mamy zarezerwowaną salę na przyjęcie. I później ewentualnie jeszcze posiedzimy u mnie w domu.
Tak jak napisała Prada, jest wiele możliwości jeżeli chodzi o wyprawienie przyjęcia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, każdy robi na to na ile go stać bądź na to jakie ma wyobrażenie o tym dniu uśmiech ja stawiam na skromność (: prostote ale zarazem i elgancję z szykiem
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady87, to tak jak ja z moim P.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy małe przyjęcie a zaprosiliśmy mojego brata(świadek) z dziewczyną,siostrę P.(świadek nr2)z chłopakiem,siostrzeńca P.,który jest jak brat,chrzestnych P.(bez dzieci bo ich nawet nie znamy),moją chrzestną i chrzestnego,bliskie kuzynki,moją najlepszą kumpelę i oczywiście rodziców. Postanowiliśmy zrobić małe przyjęcie ale za to elegancko,z prezentami dla gości,tą całą fontanna i innymi przyjemnościami. Wolę tak niż zapraszam mnóstwo osób i byle jak ich przyjąć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Ja nie chciałam hucznego wesela od początku, i powiem szczerze, że nie wiem czy nawet gdybym miała kasę, to czy bym wyprawiała wesele na 100 czy 200 osób. Raczej nie. Wolę skromnie i elegancko.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja jeszcze bardziej ograniczylam. Mama i babcia plus przyjaciel z zona, rodzice A siostra z partnerem i brat. Obie babcie 3 ciocie z mezami i jego najlepszy przyjaciel. Razem 22 osoby. nie ilosc a jakosc Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, a już myślałam, że będę miała najmniej osób oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group