Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala na wesele - Sosnowiec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 18:06    Temat postu: Sala na wesele - Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

Siemanko, potrzebuje dosyc dużej salki, bo na około 110 osób na wesele. Najlepiej Sosnowiec, ale mogą byc też miejscowości obok, byle nie daleko jakoś. Znacie coś godnego uwagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną salką w Sosnowcu jest leśna kraina. Jest to salka z bardzo przyjaznym ciepłym wystrojem i bardzo miłą obsługą. Według mnie 110 osób zmeści się na luzie oczko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci bardzo. Sala według mnie prezentuje się pięknie. Słyszałem o niej, ale teraz zobaczyłem ją na zdjęciach jeszcze. Bardzo ładna kolorystyka język z oczkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 11 Lis 2019, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pamiętacie o atrakcjach weselnych? Sala, dobra muzyka i jedzenie to nie wszystko, warto jeszcze czymś zaskoczyć gości a taki pokaz https://dziendobry.tvn.pl/a/zongler-krzysztof-drabik-przymierza-sie-do-zdobycia-szczytu-mount-everest?fbclid=IwAR1ZHFulgJ7D6nGdqBy13IwE4Qblr7tKX1nQ5aYYigE75YpTYknfgYfZn6U barmański na pewno zrobi na nich ogromne wrażenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group