Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki:d
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jeszcze lat 19 skończę 20 lat w sierpniu. Może i jestem młoda ale wiem co robię . Dziewczyny czy spotykacie się z uwagami ,,jesteś jeszcze młoda, całe życie przed Tobą." i coś w tym stylu. gdy słyszę takie uwagi to po prostu....... ;/ Też tak macie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nikt tak nie powiedział póki co, ale gdybym usłyszała takie hasło to powiedziałabym co na ten temat myślę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odbierajcie moich słów jako krytykę. Napisałam tylko o sobie. Ja w wieku 19 lat skupiona byłam na nauce - najpierw matura, potem studia. Nie myślałam o zakładaniu rodziny, bo sama byłam wtedy dzieckiem. Dlatego podziwiam was. Ja nie byłabym zdolna do tak poważnego kroku.

A tak na marginesie, macie pracę i czy jesteście/będziecie po ślubie na własnym utrzymaniu? Bo wiadomo ślub slubem, ale proza życia codziennego może był kłopotliwa dla młodych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio, my z P. będziemy na własnym utrzymaniu. 31 maja wprowadzamy się do mieszkanka, które już na Nas czeka. Wprawdzie będzie sporo wydatków, bo trzeba wyremontować łazienkę od podstaw, ale damy radę. Gdybyśmy nie mieli na to, żeby się samodzielnie utrzymywać, to logiczne jest, że nie zamieszkalibyśmy razem, nie brali ślubu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 No to tylko pogratulować uśmiech kiedy parapetówa? uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 wierz mi, że nie dla wszystkich jest to takie logiczne...ludzie czasem mają dziwne podejście, 20lat brak pomysłu na siebie, mają dość pytań co ze studiami itp więc decydują się na ślub bo fajna atrakcja
albo 30lat coś nie gra ale nie chcę się rozstawać bo wygodnie więc "zróbmy sobie dzidziusia"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio, hoho i jeszcze trochę uśmiech Planujemy gdzieś pod koniec września. Chcemy zrobić jak już łazienkę doprowadzimy do normalnego stanu. Mój tato zadeklarował się, że wyremontuje Nam ją w prezencie. Z tym, że teraz ma dużo roboty u mnie w domu, bo chce wszystko wymalować przed ślubem. Dlatego powiedział, że może zabrać się za łazienkę na początku września. Póki co prać i kąpać będziemy się u teściów Confused
Ostatnio poumawialiśmy się z hydraulikami i zrezygnowaliśmy z Nich. Jeden chciał 1200 zł, tylko za zrobienie hydrauliki, a drugi 4000 zł, za zrobienie hydrauliki, położenie kafelek, i zrobienie 2, 3 dodatkowych gniazdek. I wogóle jak przyszedł to mówił, że On zrobi to, tamto, nie pytając czy my tak chcemy:/
Dlatego zapytałam tatę i się zgodził. Wolę zapłacić tacie za paliwo, dać mu wyżywienie i mieć łazienkę dobrze zrobioną uśmiech

także z "parapetówą" trzeba jeszcze poczekaćuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope, wiem, ale ja nie jestem z tych ludzi. My zanim zdecydowaliśmy się na ślub przemyśleliśmy czy damy radę i jak to będzie. To nie była decyzja typu : " Weźmy ślub i będzie fajnie".
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agacia223 napisał:
Ja mam jeszcze lat 19 skończę 20 lat w sierpniu. Może i jestem młoda ale wiem co robię . Dziewczyny czy spotykacie się z uwagami ,,jesteś jeszcze młoda, całe życie przed Tobą." i coś w tym stylu. gdy słyszę takie uwagi to po prostu....... ;/ Też tak macie??


każdego dnia to słysze
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, rozumiem takie komentarze z ust starszych osób. Ale co o waszych ślubach myślą rówieśnicy? znajomi z podwórka? Nie mają was za dziwolągów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group