Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z torebką ślubną - miałyście takową?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 8 Maj 2012, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
wiem, jestem fanką pakamery trendsetterki i trendymani uśmiech


fakt, rzeczy tam są super. Szkoda tylko że naliczają marże za wystawienie produktu 80-100% :/
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Maj 2012, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ? ogólnie wiem,że na "pakamerę" ciężko się dostać- artystom , niektórych odrzucają uśmiech
poza tym rzeczy które tam są można kupić taniej bezpośrednio od artysty jak się pogrzebie, ale cena waha się przy rzeczach za ok 200 zł w granicy 20-40 zł , więc nie 80-100% .
Sami artyści za nie wiele mniej drogą prywatną nie sprzedadzą , niestety

większość z artystów jest też znana, poza tym ma swoje sklepy online itd, i również wahania cen 20-40 zł
więc jakby nie było płaci się dużo Shocked
ale za to warto polować na promocje typu -20 % na dzień kobiet na wszystko itd .

Poza tym czekanie na odp od artysty na pakamerze i trendsetterce- wieki , bo wszystko filtruje administrator ,żeby czasem się nie ugadać poza yyyy

za to na trendymanii wydaje mi się,że nie jest taka cenzura, udało mi się ładnie ustalić promocyjną cenę, za coś w innym rozmiarze niż dostępne:)

Co lepsze dla artystów początkujących trafić na pakamerę to jest sukces, ceny od razu rosną- wszystkich ich dostępnych rzeczy... wszędzie ogólnie

Jest też artillo - tu chyba nie ma selekcji, bo niektóre rzeczy widać,że początkujące , natomiast marże raczej nie wielkie, bo te same rzeczy projektantów odzieży np, są ok 50 zł droższe w innych galeriach uśmiech

jak to mówią biznes is biznes, a ceny się nie zmienią, bo jak się przyjrzysz to niektóre rzeczy schodzą jak ciepłe bułeczki ... Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 9 Maj 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewewe

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 14
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dylemat czy iśc z torebką czy bez? Z jednej strony fajnie miec taką torebeczkę na sali, zawsze jakies małe drobiazgi pod ręką.

A co myślicie o tej torebeczce? Smile

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/78/96/59/2378965958
_________________
Rób zawsze to, co uważasz za stosowne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama torebka może być. ale wiem, że tylko przeszkadza. Wszystkie niezbędne rzeczy powinna mieć świadkowa oczko
bo po co zbędna rzecz, o której trzeba ciągle myśleć i przekładać z miejsca na miejsce?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysha
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 142
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na pewno zrezygnuję z torebki, a to co mi będzie potrzebne czyli pewnie puder, szminka, chusteczki do nosa czy inne pierdoły wrzucę do torebki świadkowej Very Happy
zresztą jak sama świadkowałam to też miałam torebkę pełną "gadżetów" niezbędnym pannie młodej uśmiechuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 14
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba jednak zaryzykuję i wezmę torebkę, schowam tam parę przydatnych drobiazgów. Myślę, że nie będzie problemu z tym, żeby świadkowa taka torebeczkę przetransportowała na salęuśmiech A na sali będzie sobie w jednym miejscu, także zawsze można ja będzie zabrać ze sobą uśmiech
_________________
Rób zawsze to, co uważasz za stosowne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
Sama torebka może być. ale wiem, że tylko przeszkadza. Wszystkie niezbędne rzeczy powinna mieć świadkowa oczko
bo po co zbędna rzecz, o której trzeba ciągle myśleć i przekładać z miejsca na miejsce?

dokładnie. i u mnie tak będzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała torebkę. Jakoś tak by mi się nie chciało ciągle prosić świadkową o coś z jej torebki. Zwłaszcza, że przyklejona do mnie nie będzie cały czas. Wolę być samowystarczalna Wink
Taką wybrałam http://www.sklep.dorotawormuth.pl/userdata/gfx/1d6a23f98133abe9c38b0ac80c6d34ea.jpg[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group