Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z torebką ślubną - miałyście takową?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zamierzam miec torebke uśmiech
Lubie wiedziec, ze z makijazem wszystko OK.. a co dopiero w tak waznym dniu oczko
Na bank bede jeszcze kontrolnie lukac w lusterko tuz przed wyjsciem z samochodu i ewentualnie cos poprawiac język
Po prostu zostawie ja w samochodzie przed slubem i tyle lol
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuję torebki, narzeczony schowa do kieszeni mój puder z lusterkiem, resztę wcisnę mamie do torebki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piernicze ja chyba jakaś dziwna jestem...bo ja naprawde wyobrażając sobie TEN dzień wydaje mi się,że będe o zupełnie czym innym myśleć,na czym innym się skupiać niż to,żeby poprawić makijaż ,może później na sali,zreszta jakby coś było nie ok to napewno narzeczony lub mama mnie szybko o tym poinformują.
A w drodze z domu do kościoła to wole się poprzytulać do narzeczonego niż przeglądać się w lusterku język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej by było mieć makijaż, którego nie trzeba będzie poprawiać od rana do nad ranem dnia następnego Rolling Eyes Ale w sumie przetarcie noska pudrem gdzieś w toalecie raz na czas to nie tragedia Razz Więcej zachodu już chyba jest z samym korzystaniem z toalety Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
Ja piernicze ja chyba jakaś dziwna jestem...bo ja naprawde wyobrażając sobie TEN dzień wydaje mi się,że będe o zupełnie czym innym myśleć,na czym innym się skupiać niż to,żeby poprawić makijaż ,może później na sali,zreszta jakby coś było nie ok to napewno narzeczony lub mama mnie szybko o tym poinformują.
A w drodze z domu do kościoła to wole się poprzytulać do narzeczonego niż przeglądać się w lusterku język


A myślisz, że jak my sobie wyobrażamy ten dzień to najważniejszą kwestią jest pudrowanie nosa?!To o czym piszemy w tym wątku to tylko jakiś pikuś organizacyjny i tutaj jak najbardziej zgadzam się z rudą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnuss podobnie tak jak ty myslę ,że najwazniejsze w tym dniu będzie mąż Very Happy no i nasza miłośc uśmiech a makijaz to taki mały pryszcz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna z nas nie będzie poprawiała makijażu w kościele czy urzędzie, więc torebka jest trochę zbędnym i niepotrzebnie rozpraszającym gadżetem. A makijaż jak będzie dobry to się utrzyma do spokojnego poprawienia na sali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda z Nas wie najlepiej jak zachowuje się podczas ważnych uroczystości... uśmiech Ślub w lipcu - może być bardzo ciepło, a więc i buźka może się szybko świecić...
Ja lubię mieć wszystko na tip top uśmiech i na pewno kontrolnie luknę w lusterko przed wyjściem z auta - tak już mam... nie pomagają mi nawet zapewnienia mojego P. (choć mówi, że dla niego zawsze pięknie wyglądam.. język )
Muszę sprawdzić sama i koniec Twisted Evil , a nie chciałabym też obarczać swoją torebką czy kosmetykami, mojej mamy lub świadkowej.
One też przecież są w tym dniu ważne i wszyscy będą na nie patrzeć. Nie chcę ich sprowadzać do roli pomagierek panny młodej Rolling Eyes
Torebka zostaje w samochodzie oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
(choć mówi, że dla niego zawsze pięknie wyglądam.. język )

czyli nie jest obiektywny Wink z moim jest często to samo. kredka czy tusz mi się rozmarze, wyglądam jak panda, ale oczywiście mi tego nie powie, bo dla niego "wyglądam pięknie" Rolling Eyes Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, moj wtedy twierdzi ze nic nie zauwazyl Shocked

Ja jedyne czego bede najbardziej potrzebowac, to bibulki matujace. Makijaz, na 99% bedzie trzymal sie od rana do konca calego wesela - wiec raczej innych dupsow potrzebowac nie bede uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group