Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skladanie życzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja_82 napisał:
życzenia składali w korytarzu kościoła bo padał deszcz

U nas jest to albo dziedziniec przed kościołem albo już na sali się składa życzenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym chciała przed kościołem- tylko u nas wychodzi się z koscioła, śa 3 schody, chodznik szerokości 2 metrów i od razu ulica dalej- akurat skrzyżowanie........
nie ma żadnego dziedzińca czy placu........ ale chyba każdy by wolał pod kościołem, niż ze sobą nosić kasę na weselu, to jednak stresujące..... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
ale chyba każdy by wolał pod kościołem, niż ze sobą nosić kasę na weselu, to jednak stresujące..... Rolling Eyes

A daleko masz z sali do domu? Przecież może ktoś podjechać do domu z tym uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas życzenia będą składane pod Kościołem, bo na szczęście jest na to miejsce uśmiech Nawet gdyby następna para miała ślub po nas, to nie będziemy sobie przeszkadzać uśmiech
Natomiast jeśli ktoś będzie chciał sypnąć ryżem lub pieniędzmi (a wiem, że takie plany są), to będzie się to odbywać już przed salą. Nie uśmiecha mi się w dniu ślub biegać z miotłą i zamiatać dziedziniec przed Kościołem Wink
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Karolina1984 napisał:
ale chyba każdy by wolał pod kościołem, niż ze sobą nosić kasę na weselu, to jednak stresujące..... Rolling Eyes

A daleko masz z sali do domu? Przecież może ktoś podjechać do domu z tym uśmiech



lol
Ale dom będzie stał pusty, naprzeciwko są 2 domy cygańskie, ludzie powiązani z bardzo nieciekawym środowiskiem mafijnym, i rodziców P kiedyś z dorobku całego życia okradziono Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Kasztanowa napisał:
Karolina1984 napisał:
ale chyba każdy by wolał pod kościołem, niż ze sobą nosić kasę na weselu, to jednak stresujące..... Rolling Eyes

A daleko masz z sali do domu? Przecież może ktoś podjechać do domu z tym uśmiech



lol
Ale dom będzie stał pusty, naprzeciwko są 2 domy cygańskie, ludzie powiązani z bardzo nieciekawym środowiskiem mafijnym, i rodziców P kiedyś z dorobku całego życia okradziono Rolling Eyes



o masz... a podobno cyganie sąsiadów traktują jak swoich i ruszyć nie dają, a tu proszę :/ ja sądzę, że koperty oddam tacie mojemu, żeby włożył do samochodu swojego... jakoś nie mam ochoty stresować się w dniu ślubu pieniędzmi... oczko
Życzenia pod Kościołem to najlepsze wyjście uśmiech na szczęście u mnie jest na to miejsce uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas życzenia będą pod kościołem, a jak będzie padał deszcz to na sali:)

A co do kopert, to po życzeniach koperty wylądują albo u M w domu (mają alarm), albo u mnie w domu, bo będzie tam siedziała teściowa siostry, która będzie siedziała z siostrzenicąuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie chcemy jednak kopert brać do domu, bo licho nie śpi - domowników nie będzie, różnie bywa. W naszej sali jest sejf, właścicielka udostępni go nam, żebyśmy nie zawracali sobie głowy kaską. A życzenia w zależności od pogody - albo przed kościołem, albo w restauracji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Karolina1984 napisał:
ale chyba każdy by wolał pod kościołem, niż ze sobą nosić kasę na weselu, to jednak stresujące..... Rolling Eyes

A daleko masz z sali do domu? Przecież może ktoś podjechać do domu z tym uśmiech


A do kogoś innego? Świadkowie, rodzice? U nas z USC od razu szliśmy do restauracji, a po obiedzie świadkowie na chwilę zniknęli i zawieźli prezenty do nas.. Skoro masz obawy trzymać to u siebie, to może ktoś inny niech weźmie na przechowanie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś się uda na sali dogadać, jakiś klucz do pomieszczenia na górze...... przyznam,że jest to problem wbrew pozorom język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group