Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skladanie życzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zapraszasz wszystkich znajomych i sąsiadów na wesele ? oczko a do kościoła może chcieli by przyjsć Cię zobaczyć. U nas dalszym znajomym rozdaje się zawiadomienia i jest to tzw. zaproszenie tylko na ślub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja i mój narzeczony mamy małą rodzinę ja i on nie mamy sąsiadów to znaczy tylko jednych także będzie 60 osób a porywac się na osoby na których mi nie zależy to nie zapraszam. u mnie na wsi nie maczegos takiego ze tylko na slub sie zaprasza
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zapraszać tylko na wesele, ale np. u nas się tego nie praktykuje uśmiech Bo i tak wszystkich których chcę mieć w kościele to chcę mieć i na weselu, ale taka możliwośc właśnie o zawiadomieniu, jak mówi Castia też jest.

Co do życzeń, to u nas pod kościołem, nawet jak pada deszcz uśmiech jakoś nie wyobrażam sobie nawet inaczej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to nie są zawiadomienia tylko normalne typowe zaproszenia tyle że na sam ślub. a kto ma być też na weselu to dostaje z zaproszeniem karnecik i tam napisane że zapraszam też na wesele.U mnie dużo osób proszonych było tylko na sam ślub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
u mnie to nie są zawiadomienia tylko normalne typowe zaproszenia tyle że na sam ślub. a kto ma być też na weselu to dostaje z zaproszeniem karnecik i tam napisane że zapraszam też na wesele.

u mnie tak samo jest. zawiadomienie zawsze było dla mnie trochę bezosobowe. jakbym je dostała tobym trochę nie wiedziała o co chodzi, mam przyjść czy zostałam tylko poinformowana o fakcie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zaproszenia na slub i wesele. Jak ktos chce przyjść tylko na ślub to nie ma sprawy, ale osobnych zawiadomień i zaproszeń dla tych osób nie kupujemy. A co do składania życzeń to zawsze są pod kosciołem, chyba że mocno pada to są przenoszone na salę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze słyszę, że by życzenia były składane na sali Rolling Eyes
Przecież nie wszyscy będą na weselu...
My np. dalszych znajomych zapraszamy tylko na ślub (dostaną zaproszenia - jeśli są bez informacji o weselu to wiadomo, że to tylko zaproszenie na ceremonię w kościele..)
Ja wielokrotnie dostawałam zaproszenia tylko na ślub i wcale nie było to dla mnie coś niemiłego..wręcz przeciwnie!wykrzyknik uśmiech Zawsze miło jest gdy ktoś o Tobie pomyśli i szczerze zaprosi na tak ważną uroczystość w jego życiu...
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak teraz sobie myślę, po tym co dziewczęta piszecie, że takie zaproszenie na sam ślub to całkiem fajna sprawa uśmiech Co prawda ja nigdy takiego nie dostałam, ale mam sporo znajomych ze szkoły, których na wesele nie proszę, ale w sumie fajnie jakby przyszli na ślub uśmiech chyba o tym pomyślę! Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez na sam ślub zapraszam właśnie głównie starych znajomych ze szkoły uśmiech nie jesteśmy już aż tak blisko ze sobą, bo każdy z nas ma swoje życie, ale miłoby było mieć ich przy sobie w tym dniu, bo wiele dla mnie znaczą uśmiech u mnie każdy wie, że nie robimy z Jackiem hucznej imprezy i nikt nie bedzie zdziwiony zaproszeniem na sam ślub. za to kilka osób by mnie zjadło, gdybym ich w ogóle nie zaprosiła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałam zapraszać na sam ślub ale mój narzeczony się nie zgodził. on uważa że tak nie wypada bo wymusza się na kimś to że musi przyjść i dac nam prezent lub kasę a na weselu nie będzie. w ogóle był zdziwiony że tak można zaprosić tylko na sam ślub. no cóż. starałam się mu wyjaśnić że ludzie tak robią ale nie przekonałam go do zmiany zdania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group