Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

40 lat minelo....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha.no i jeszcze mam nadzieje że za te 40 lat wyniesiemy się w końcu z wielkiego miasta w jakiś spokojniejszy kącik.najlepiej żeby ten kącik był jeszcze domkiem a nie mieszkaniem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 20 lat nadal bede swirnieta i zwariowana Very Happy Na pewno bede mama, obydwoje bedziemy mieli ciekawe prace, no chyba ze wygramy w totka oczko Wybudujemy nowy dom, a obecny sprzedamy albo zostawimy aby go wynajac. I bedziemy wyjezdzac na wakacje dwa razy w roku, a co bedziemy sobie zalowac oczko
A co najwazniejsze bedziemy zdrowi i ciagle tak samo zakochani w sobie jak dzis uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja o emeryturze nie myślę uśmiech jeśli praca będzie mnie satysfakcjonowała to chciałabym pracować jak najdłużej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ja o emeryturze nie myślę uśmiech jeśli praca będzie mnie satysfakcjonowała to chciałabym pracować jak najdłużej uśmiech

ja tak samo jak ty.
no i najwazniejsze zebysmy byli zdrowi, dzieci beda juz odchowane wiec bedziemy duzo podrozowac uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40lat... ja będę nadal zwariowana lol i jak spojrzę wstecz to nie będę miała żalu, że czegoś nie zrobiłam, nie spróbowałam.
Mój Ł. obiecał mi, że będziemy podróżować i uczyć się języków a jak nam się znudzi wrócimy do naszego ukochanego domku(który po drodze wybudujemy/kupimy)usiądziemy przy kominku, na dworze będą szumiały brzózki, których pełno będzie rosło w okół domu a my z dzieciakami i może już nawet wnukami będziemy oglądać album pełen naszych zdjęć i cieszyć się, że mamy siebie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40 lat?? boze to ja juz bede po 60-tce smutny hmmm ... chcialabym czuc sie i wygladac jak moja babcia, ktora ma teraz 69 lat, mimo raka (wygranego) ciagle miec szalone pomysly jak ona ma... nie chcialabym tylko zeby zycie mnie tak zle doswiadczylo jak ją... chcialabym miec taka wnuczke jaka ona ma teraz w mojej postaci hehehe Very Happy
no a tak oddajac sie marzeniom to chcialabym dzisiaj wygrac w EuroMilion jakas okragla sumke i wtedy zaczac marzyc o zyciu za 20,30,40 lat uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40 lat chciałabym
być zdrowa i niezależna od innych ludzi
podróżować
chodzić na dancingi
mieć wnuki
i oczywiście być żoną mojego Darusia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dwadziescia lat chcialabym , aby moje corki (bo planuje juz druga oczko ) byly zdrowe, mialy pokonczone dobre szkoly i zaczynaly byc samodzielne, ja chcialabym miec dobra prace, ktora mnie satysfakcjonuje i sile do bycia optymistka, i zebym nadal kochalam mojego E, tak jak teraz. Oczywiscie mieszkac w kraju, gdzie to wszystko jest mozliwe. Za 30 lat chcialabym miec juz wnuki (przynajmniej dwojke - dobre na poczatek), nasz wlasny domek, gdzie one/oni mogliby przyjezdzac, dwoch zieciow, ktorych kochalabym jak wlasnych synow i nadal cieszyc sie moim mezem , ktory wowczas mialby juz 70 na karku, a za czterdziesci to chcialbym miec jeszcze sile w ciele i umysl zdolny do porzadnej pracy, i ogladajac sie za siebie byc zadowolona z tego co osiagnelam, z mojej rodziny i z siebie, i jak Bog da , to miec przy sobie jeszcze mojego E.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40 lat ? jezu będę stara pomarszczona i będę już chyba prababcią
o kurcze nie chcę myśleć co będzie za 40 lat
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 15 Sty 2014, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za dwadzieścia lat chciałabym byc nadal z moim T. i byc mamą licealistki/y... za czterdzieści lat chciałabym byc babcią, byc nadal z T., wspominac tylko stare, złe czasy i myślec ile dobrych chwil jeszcze przed nami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group