Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

40 lat minelo....
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:31    Temat postu: 40 lat minelo.... Odpowiedz z cytatem

Jak sie widzicie za 20, 30 ,40 lat? Kim byscie chcialy byc, co byscie chcialy osiagnac? To temat do marzen.
Ja bym chciala zebysmy odnowili nasz domek w kazdym calu zeby mieszkac w pieknym otoczeniu. Chcialabym zebysmy z czasem wyprowadzili sie z Anglii gdzie indziej (moze USA, Australia, Nowa Zelandia). Wynajelibysmy ten angielski dom i przeniesli do innego panstwa. Jakby sie nam tam podobalo zostalibysmy na stale. Chcialabym zeby moj A mial lepiej platna prace i robil to co lubil. Marze zeby nie przestac sie zajmowac owczarkami. Moze wyprowadzimy sie do Niemiec i wtedy cala dobra pula genetyczna owczarkow bylaby do dyspozycji? Chcialabym zebysmy mieli mozliwosc szybkiej emerytury i mogli zajac sie soba jeszcze lepiej. Widze siebie za 20 lat z moim A idaca przez zycie w usmiechu i szczesciu. A wy? Co chcialybyscie osiagnac?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40 lat? obawiam się, że będę zjadana przez robaki uśmiech uśmiech uśmiech a na serio to nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Żyję chwilą uśmiech Tak jest ciekawiej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym mieć 3 dzieci, mieć własny malutki domek, żeby nasza miłość nie wygasła no i żebyśmy byli zdrowi. A ja była wspaniałą mamą taką jaką sobie marze i zebym dobrze umiała gotować
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]


Ostatnio zmieniony przez lady87 dnia Czw 14 Maj 2009, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... za 20 lat to moja córka będzie dorosła uśmiech w końcu się porządnie wyśpię uśmiech chciałabym mieć wtedy domek , ogródek i jakąś ciekawą prace uśmiech jeździła bym z moim M na wczasy itp uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za 40 lat chciałabym jeszcze żyć ... no najlepiej w zdrowiu, bo jak mam być ciężarem to niech mnie zabierają.
ja pierdziule wiecie ile ja będę miała za 40 lat ... jesu wnuki będę miała dorosłe ..... i nie wiem czy śmiać się czy płakać ....

Mam jedynie nadzieję, że gdy spojrzę na swoje życie uśmiechnę się i pomimo jakiś potyczek, problemów, niespełnionych marzeń, uznam, że moje życie było dobre i szczęśliwe oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40lat to ja bym chciała mieć ciekawą pracę, z której byłabym zadowolona i tego samego męża lol i mieszkanie, niekonieczie własnosciowe. to nie tak dużo.... oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój właśnie przeczytał że chce domek mieć i stwierdził że mi porządną altankę na działce zrobi uśmiech bo jak bym chciała dom to był by juz większy problem Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 40 lat będę daaawno na emeryturze .......oby nie była niska oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do emerytury to mam podobna nadzieje. Wczesna i wysoka lol No i z niczego nie bede zalowac z tego co zrobilam w zyciu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak niektóre z Was dziewczynki.Za 40 lat chciałabym być już na wysokiej emeryturce,dzieci mieć samodzielne żeby zajmowały się już same sobą,a jak z moim K. jako stare dobre małżeństwo będziemy sobie podróżować,będziemy zdrowi i szczęśliwi Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group