Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wcześnie szyć sukienkę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam slub we wrzesniu i jak sie w styczniu na poszukiwania wybralam to juz miejsca byly zajete. Wzielam ostatnie w moim salonie wolne miejsce na wrzesien. Szczesciarka ja lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciola Podobnie jak ty mam ślub w październiku dokładnie tego samego dnia. A za poszukiwania sukni zabrałam się w grudniu, bo uznałam, że będą troszkę tańsze ( nowy rok nowe ceny). I okazało się miałam racje, bo zaoszczędziłam 200 złotych, ale mniejsza z tym. Moim zdaniem suknię możesz zamawiać już teraz i najwyżej na przymiarkę umówisz się jakiś miesiąc przed ślubem. Ja tak zrobiłam, ale okazało się, że „salon” dostał wymówienie z lokalu i już mam ją uszytą. A na obiór zawsze możesz się umówić na październik, bo wiadomo ze mnie ma gdzie jej trzymać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasiuja mam salon w którym chcę szyć i babka powiedziała że mam przyjsć w lipcu.Troche sie zdzwilam,ale rozmaiwialm z kuzynka,która też tam szyła i mówi że była 2 miesiące przed ślubem.Slub miala we wrzesniu,wiec wydaje mi sie ze mowi prawde.Jednak ja pojade tam w przyszlym tygodniu,bo gdyby a noz widelec cos nie wypalilo,to musze miec czas.Ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.Sukienka ma mnie kosztowac(cala z koronki)ok.2000 zl i w tym juz mam bolerko,rekawiczki i welon.Pozostanie mi kupic tylko buty uśmiech[/b]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płacę za sukienkę, 1500 ale resztę musze kupić sama, ale myślę, że dodatki będą mnie kosztowały nie więcej niż 500. I tak wychodzi praktycznie na to samo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszlym tygodniu jade do salonu szyc... zdecydowalam sie na salon i model i jade wrzymierzac i wszystko pokolei robic uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję decyzji
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sro 27 Maj 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w kilku salonach i wyszło a to , że na suknie czeka się od 3 mieś do 6 mieś w zależności od salonu - tak przynajmniej u mnie w 40 tyś miasteczku uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cholera, to tak jak na tych aukcjach z allegro 'suknie na miarę'.... płacisz, dajesz wymiary a sukienka przychodzi za 4 - 6 tygodni lol
Czyżby wychodziło na to samo, a salony miały 100% marży tylko za to, że są salonami?? Niby zawsze Ci dopasowują suknie na miejscu, ale to samo masz jakbyś poszła z uszytą do krawcowej a i tak taniej wychodzi lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazym z salonów pnie mówiły, że biorą miare i syją ( ktoś gdzieś tam) od początku suknie W salonach były tylko z każdego fasonu po jednym standardowym rozmiarze tak dla przymiarki. Są też salony, w których mają dużo rozmiarów i ewentualnie drobne przeróbki muszą zrobić , ale suknia jest na miejsu i trwają one chwilkę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group