Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przetapiane vs. kupione
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Skąd macie obrączki
przetapiane (własne złoto)
49%
 49%  [ 34 ]
kupione np. Apart
49%
 49%  [ 34 ]
ktoś da Wam z rodziny
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee, to Ty ich jeszcze nie masz... Rolling Eyes no, rysunkiem tez się zadowolę Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beda gotowe w polowie czerwca. Wtedy pokombinuje z aparatem. Jesli z przesylka nie bedzie problemow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to moje 1200zł wiem wiem ze mogę być zbombardowana że tak drogie za zwykłe klasyczne -ale naparwde takie chcieliśmy.
ważne ze się nam podobają.

_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja jutro idę się dowiedzieć, czy nasze są już gotowe i kiedy będzie można po nie pójść. Bo już się nie mogę doczekać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady87 napisał:
a to moje 1200zł wiem wiem ze mogę być zbombardowana że tak drogie za zwykłe klasyczne -ale naparwde takie chcieliśmy.
ważne ze się nam podobają.


ja też takie chce, ale my będziemy przetapiać. Jedną obrączkę dostaniemy po teściu i trochę złota musimy dorzucić
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dostaliśmy od dziadków ich stare obrączki których nie nosili, kupili kiedyś jak byli młodzi i tak leżały. Zapłaciliśmy za usługę wykonania 1000 zł ale dlatego, że mieliśmy wymyślny wzór. Jubiler musiał je przetopić, wykonać tzw. rodowanie bo pośrodku chcieliśmy pasek białego złota, grawer i moja obrączka dodatkowo jest cała w koło wysadzana cyrkoniami Swarovskiego na które mam dożywotnią gwarancję uśmiech Jak jakaś wyleci to przynoszę i wprawiają mi ją za darmo na miejscu uśmiech Oto one, real foto:


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prześliczne obrączki. Nie masz obawy co do powiększania w przyszłości obrączki Question
Byłam dzisiaj u złotnika i jak na razie jeszcze nie mam obrączek. Może będą jutro, a jak nie to w przyszły piątek. Już się nie mogę doczekać. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my za swoje złoto i grawer gratis płacimy 200zł lol lol zwykłe złote i proste (nie okrągłe) Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violeta napisał:
My dostaliśmy od dziadków ich stare obrączki których nie nosili, kupili kiedyś jak byli młodzi i tak leżały. Zapłaciliśmy za usługę wykonania 1000 zł ale dlatego, że mieliśmy wymyślny wzór. Jubiler musiał je przetopić, wykonać tzw. rodowanie bo pośrodku chcieliśmy pasek białego złota, grawer i moja obrączka dodatkowo jest cała w koło wysadzana cyrkoniami Swarovskiego na które mam dożywotnią gwarancję uśmiech Jak jakaś wyleci to przynoszę i wprawiają mi ją za darmo na miejscu uśmiech Oto one, real foto:



obrączki śliczne,ale ja bym się bała że za pare lat tych cyrkonii już nie będzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladysunshine jubiler mi mówił że już powiększał i zmniejszał takie obrączki. Nie jest problemem o romiar lub dwa je zmienić. Ale wątpię by to było konieczne bo ja od komunii noszę taki rozmiar ( 8 ). Zaręczynowy też już ponad 7 miesięcy i cały czas wsyztsko pasuje a swego czasu ważyłam 56kg teraz 45 i nadal wszystko gra bo tak naprawdę w palce nie idzie uśmiech Trzeba byłoby przytyć chyba z 25 kg żeby tam tłuszcz się odłożył, jedynie latem mogą palce ciut spuchnąć przez zatrzymanie wody w organiźmie ale wtedy właśnie pierścionki są na mnie idealne bo w zimie sa owszem też dobre bo przez kostkę nie przejdzie ale jest trochę luzu i pierścionki mi się wtedy często obracają uśmiech
A dotti co do cyrkonii to nie boję się, że wylecą bo mam gwarancję dożywotnią na kamienie Swarovskiego, jak jakaś wyleci to przychodzę i wprawiają mi za darmo na miejscu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group