Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kwiaty we wlosach czy welon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serduszko
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 26

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świeży, żywy kwiat z pewnością nie zwiędnie. A odpowiednio przygotowany i zabezpieczony wytrzyma na pewno do białego rana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie kwiat nie wyklucza welonu i na odwrót. Ja prawdopodobnie będę miała i jedno i drugie. No i nie spotkałam się nigdy też z tym, żeby PM zniszczył się kwiat z fryzury. One są dobrze zakonserwowane i bardzo dobrze wpięte i o ile nie są to jakieś delikatniusie kwiateczki to na pewno nic im się nie stanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też cały czas myślałam o żywym kwiatku we włosach do czasu, aż zobaczyłam płytę z wesela znajomej. Miała we włosach stroczyk (podobnie jak w bukiecie). Do polowy zabawy weselnej kwiat trzymał się w miarę OK, jednak nieco później płatki storczyka zwiędły, stały się takie "zflaczałe", zwisały tak okropnie. Wyglądało to okropnie. Musiała miec widocznie źle zakonserwowany kwiatek.

Od tego momentu jakoś zaczęłam coraz poważniej zastanawiać się nad sztucznym kwiatem. Te niektóre dekoracje z materiałowych kwiatów są czasem piękniejsze od prawdziwej kompozycji kwiatowej. A nie będę miała obaw, że kwiaciarka też źle przygotuje kwiat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_cZaRnA_ napisał:
Ja też cały czas myślałam o żywym kwiatku we włosach do czasu, aż zobaczyłam płytę z wesela znajomej. Miała we włosach stroczyk (podobnie jak w bukiecie). Do polowy zabawy weselnej kwiat trzymał się w miarę OK, jednak nieco później płatki storczyka zwiędły, stały się takie "zflaczałe", zwisały tak okropnie. Wyglądało to okropnie. Musiała miec widocznie źle zakonserwowany kwiatek.

Od tego momentu jakoś zaczęłam coraz poważniej zastanawiać się nad sztucznym kwiatem. Te niektóre dekoracje z materiałowych kwiatów są czasem piękniejsze od prawdziwej kompozycji kwiatowej. A nie będę miała obaw, że kwiaciarka też źle przygotuje kwiat.


Dziwne, przecież storczyki nie potrzebują dużo wody.. Coś musiało być z tym kwiatkiem już wcześniej. Ja miałam eustomę - nie była w ogóle przygotowana do tego, poszłam do fryzjerki z gałązką, ucięłyśmy najładniejszego kwiatka i tyle. Zrobiony jakoś po 11, przeżył wiatr, wiązanie oczu przy oczepinach, życzenia, ściskanie - dopiero koło 2-3 odczepiłam go, bo już się zsunął, a przesuwające się spinki zaczęły mi przeszkadzać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zdziwiłam bo wiem, że m.in. storczyli, róże to dosyć wytrzymałe kwiatki. Jakoś jednak po tym co widziałam, zniechęciłam się.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam awaryjnie sztucznego kwiatka, żeby w razie czego zmienić, a okazało się, że nie był potrzebny.. Może tak zrobisz? Na wszelki wypadek coś na zmianę, a może nie będzie potrzebny.. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam welon, a po północy, gdy musiałam się z nim rozstać, miałam przygotowane frezje do wpięcia we włosy na grzebyku (miałam bukiet z frezji). Frezje spokojnie wytrzymały do końca wesela i wyglądały świeżo i pięknie, ale nie wiem co z nimi robiła kwiaciarka, podejrzewam, że nic specjalnego oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wrzos2012
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 130

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka też miała bukiet ze storczyków i storczyka oraz welon we włosach i pięknie się jej trzymał. Później ktoś jej poradził żeby po weselu zakonserwować bukiet i popsikała go lakierem do włosów - no i kwiaty padły i zrobiły się brązowe. Tak więc rada jest taka, żeby po umieszczeniu go we włosach nie utrwalać już lakierem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 24 Lis 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z wrzosem !
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 25 Lis 2011, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przecież tak na dobrą sprawę,to wszystko zależy od pory roku i miesiące w którym bierzemy ślub. Storczyk nie zawsze będzie tak ładnie wyglądał we włosach,to samo zresztą w przypadku wrzosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 25 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group