Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kiedy zrozumiałyście że to miłość?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również szybko się przekonałam że to właśnie TEN z drobnych sytuacji ale największym sprawdzianem był czas gdy jego mama chorowała na raka i ja 'poszłam w odstawkę" oraz dwa lata studiowania w dwóch odległych od siebie o 250km miastach.ufff....ale długie zdanie mi wyszło Wink

sprawdza się że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zrozumiałam, że to miłość, kiedy mi powiedział, że mnie kocha i że jest szczęśliwy. Zrozumiałam, kiedy powiedział, że nie ważne, że jestem niepełnosprawna, bo On chce być ze mną z taką jaką jestem, że dla Niego jestem cudowna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę miłość jawi się w różny sposób, jest ktoś kto Ciebie wspiera, ociera łzy, podaje herbatę kiedy jesteś zmęczona lub chora. Kiedy pyta jak sie czujesz, kiedy ma błysk w oku kiedy obierasz ziemniaki a nie kiedy stoisz w seksi bieliźnie .... a słowa .....emocje.... ehhh oczko są ważne ale to czyny świadczą o uczuciach
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrozumiałam co to miłość kiedy tak naprawdę ją spotkałam.

jest we wszystkich gestach, trosce, w słowach, w tym że nigdy nie brakuje tematu do rozmów. W tym że można sobie wszystko powiedzieć i że zawsze ma się Tego Kogoś po swojej stronie. W czułości i gotowości do pomocy zawsze...


najgorzej czasem mylić ją z obowiązkiem i mimo wszystko brnąć w jakąś autoodestruktywną otchłań.... ale to już dawno za mną Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 12 Sie 2009, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zrozumiałam to kiedy po raz pierwszy wyjechałam na urlop do domu sama. To właśnie wtedy podczas tych 2 tygodni bez niego zrozumiałam, że to jest ten mi przeznaczony zakochany buja w obłokach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 13 Sie 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobnie jak ja. Pojechalam do Hiszpani na tydzien i jakos tak byl pierwsza osoba o ktorej myslalam o poranku i ostatnia o zachodzie. Nie moglam odpoczac bo odlicalam dni do powrotu do domu. Wtedy mnie tknelo ze jest cos nie tak Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się późno obudziłam, czego sobie nie wybacze
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...


Ostatnio zmieniony przez Justyś:) dnia Wto 22 Wrz 2009, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zrozumiałam,że to taka prawdziwa jedyna miłość, kiedy wiedziałam,że dostałam się na studia i miałabym spędzać czas daleko od niego,widując się z moim lubym jakieś dwa razy w miesiącu. Nie wyobrażałam sobie takiej rozłąki, dlatego zrezygnowałam ze studiowania i zdecydowałam się na dojeżdżanie do innej szkoły,dzięki czemu możemy się widywać codziennie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo duże poświęcenie Smile Mam bliską koleżankę, która jest z względnie dalekiego miasta i widuje sie z facetem średnio pare razy w miesiącu, jak przyjeżdża na weekend do domu. Dają radę Wink

Szczerze to sobie tego nie wyobrażam, ale podejrzewam, że to kwestia przyzwyczajenia się do nowej sytuacji. Teraz, kiedy spędzam czas z moim A. kilka razy w tygodniu + weekend ciężko by mi było nagle się przestawić.... ale podziwiam innych za cierpliwość Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
A ja zrozumiałam,że to taka prawdziwa jedyna miłość, kiedy wiedziałam,że dostałam się na studia i miałabym spędzać czas daleko od niego,widując się z moim lubym jakieś dwa razy w miesiącu. Nie wyobrażałam sobie takiej rozłąki, dlatego zrezygnowałam ze studiowania i zdecydowałam się na dojeżdżanie do innej szkoły,dzięki czemu możemy się widywać codziennie uśmiech

ja zrobiłabym podobnie Smile albo ew. wyjechalibyśmy razem. Jacek zrezygnował z wyjazdu do Holandii, bo ja nie mogłam z nim jechać. czasami decyzja jest tak oczywista, że nie ma się wątpliwości co zrobić Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group