Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kiedy zrozumiałyście że to miłość?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 15:09    Temat postu: kiedy zrozumiałyście że to miłość? Odpowiedz z cytatem

Każdy związek ma swoją historię jedyną i niepowtarzalną... Ja pomimo tego ze już byłam w związku 2 lata to dopiero po wypadku który mieliśmy a mój narzeczony trafił do szpitala to zrozumiałam ze ja go stracić nie mogę. I każdy dzień jeździłam do szpitala... Wcześniej byłam dla niego nie dobra, niegrzeczna ale potem się wszytsko zmieniło...A mieliśmy dużo przykrych chwil... niestety poważnych które nie powinny się zdarzyć nam jakoż jesteśmy młodzi. Może to i dobrze że los nas tak okrutnie traktuje bo to tylko nas utwierdza w miłości Embarassed chociaż wolę nie mieć tych problemów.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.Wczesniej tez sie wyzywalam na A jak moglam bo mi wczesnejszy zwiazek dokuczyl i kazdy facet byl wrogiem publicznym. Andy przetrwal moje fochy i humory i tak juz nam zostalo uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak na 100% przekonałam się o tym jak on był w wojsku, a ja bez niego nie umiałam dnia wytrzymać. Może nie bez jego fizycznej obecności, bo i teraz to się zdarza, ale choćby bez jakiejkolwiek wiadomości od niego. Wcześniej zastanawiałam się czy to nie jest tylko zwykłe przyzwyczajenie do siebie, a wtedy zrozumiałam że nie
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tak samo. Po około 5 miesiącach bycia razem musial iść do wojska smutny To bylo najgorsze 9 miesiecy, tym bardziej że bardzo rzadko przyjeżdżał. Wtedy bylam juz pewna na 100%, że chce z nim spędzić resztę życia Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.Wczesniej tez sie wyzywalam na A jak moglam bo mi wczesnejszy zwiazek dokuczyl i kazdy facet byl wrogiem publicznym. Andy przetrwal moje fochy i humory i tak juz nam zostalo uśmiech


hmm skąd ja to znam.... jesteśmy chyba bardziej podobne do siebie niż myślimy uśmiech
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ukochany wyjechał na 3miesiące, po powrocie z lotniska weszłam do pustego domku i...zły same poleciały
przez te 3miesiące codziennie telefony, maile, listy, kartki i co rano pobudka z myślą, że już dłużej tej rozłąki nie wytrzymam i chce po prostu by do końca życia on był obok
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kiedy pierwszy raz Go zobaczyłam skręciło w brzuchu...wtedy już wiedziałam...ale tak naprawdę przekonałam się, że Go kocham ..kiedy wyrzuciłam Go z domu..spakował sie i wyprowadził...wtedy zrozumiałam
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdałam sobie sprawe z tego że to miłość wtedy,gdy Krzysio raptem przestał się ze mną kontatować.Trwało to miesiąc a ja zamiast o nim zapominać to z dnia na dzień czułam że kocham Go coraz bardziej.Ale los był dla mnie łaskawy,po miesiącu przypadkiem spotkaliśmy się na przystanku i tak juz zostało uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieliśmy trudne chwile po 2 latach bycia razem, dopiero jak związek był w rozsypce, ja poczułam, że nie umiem sobie wyobrazić jakby to było gdybyśmy nie mieli już być razem. Niestety nie były to ostatnie "trudne chwile", dopiero rok temu rozwiązaliśmy do końca wszystkie nasze problemy, od tej pory zaczęliśmy dążyć do tego by jak najszybciej być już razem (ciągle, pod jednym dachem i do końca), bo tego nam najbardziej brakowało w naszym związku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.

u mnie było podobnie oczko ale ja się na nim nie wyżywałam. kilka razy musiałam mu pokazać, gdzie jego miejsce, ale to wszystko.... a 'budzić się' zaczęłam, jak oznajmił mi, że być może wyjedzie na Holandii na 8 miesięcy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group