Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odchudzanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
picie octu!wykrzyknikpytajnik? Obrzydlistwo. Ale moze dzialac. Jak sobie wyniszcze przewod pokarmowy to pewnie nie bede w stanie w ogole jesc Wink ale az tak zdesperowana nie jestem

mi się zdaje, ze picie octu nie tyle wyniszczy (wyżre) człowiekowi przewód pokarmowy co wyniszczy czerwone krwinki we krwi. tak słyszałam Rolling Eyes ja lubię śledzie w occie i ten ocet sobie na talerzyk wlewałam czasami, by mieć w czym chlebek zamoczyć oczko jak to tata zobaczył.... Embarassed Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo spowoduje wrzody na żołądku Mad Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

occik ze sledzikiem jest ok. Mniam mniam. Jest go na tyle niewiele ze krzywdy nie wyrzadzi a smakiem w gabce zawierci Very Happy Ale pic go szklankami bym raczej nie chciala. Bo czy zje ktos tyle sledzi naraz..pytajnik lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jem na raz cały ten sloik oczko a ten ocet wlewam na talerz i zamaczam w nim chleb. i wolę nie myśleć co ten ocet zrobiłby z moim organizmem gdybym go piła...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh ten ocet widzę troszkę namieszał język dziewczyny ja przecież nie każe wam go pić żebyście schudły za wszelką cenę. ja sama spróbowałam tego specyfiku tylko raz, z czystej ciekawości i więcej nie chce bo mój organizm tego nie toleruje. już sam zapach jest odrażający Confused a ocet jabłkowy czy balsamiczny różni się od spirytusowego,przede wszystkim nie jest tak ostry


popieram dietę MŻ i chyba to jest najlepszy sposób nie tyle na odchudzanie co również na zdrowszy tryb życia Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja octu oprócz spirytusowego żadnego innego do "smaczku" nie toleruje, nie lubię, próbowałam, i mnie "odrzucają", a ze spirytusowym najbardziej lubię pomidorki z cebulką, pieprzem i solą, a do tego kawałek chlebka z masełkiem(koniecznie masło śmietankowe). język Mogę latem codziennie jeść, ale ocet rozrabiam - pół na pół, bo inaczej strasznie mocny i nie da się jeść Very Happy Wiem, że ocet jest niedobry na nasze krwinki, ale ja latem nie moge się nie powstrzymać od tego zestawu jedzonka, zreszta cała rodzinka też Very Happy znam przypadki zgonów przez takie diety "octowe" - ocet rozsądnych granicach, ilościach. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocet winny jest dobry oczko ale raczej w odchudzaniu nie pomoże.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja spirytusowego jeść nie mogę więc mi zostały te smakowe i śledzika też nie zjem a tak lubię... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w ten week-end chyba z 3kg zrzuciłam, ale cieszę się, że już mogę jeść
lol
a tak serio nie dajmy się zwariować, jedyne co można pić bez umiaru i do tego pomoże schudnąć to...woda Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam zacząć się odchudzać od nowego roku uśmiech jakoś nie wyszło, potem po Wielkanocy i jakoś też nie wyszło i mam nadzieje -wielką , że teraz się uda uśmiech szukam w necie orbitreka uśmiech Ćwiczyłyście na nim? Warto kupić?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group