Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odchudzanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się nie odchudzam. przy 166cm wzrostu i 53kg nie uważam, zeby było mi to potrzebne uśmiech a jem wszystko na co mam ochotę. WSZYSTKO Twisted Evil chcę cheesseburgera z podwójnym serem czy pizzę to idę na cheesseburgera i pizzę. kurczaka jem pod każdą postacią. sałatki, surówki i soku bez dodatkowych słodzików uwielbiam. coli czy zielonej herbaty nie pijam, bo nie lubię, a po ziemniakach mnie zwyczajnie mdli. jeśli czegoś nie jest to nie dlatego, ze dbam o linię tylko dlatego, ze zwyczajnie tego nie lubię. nie wyobrażam sobie siebie na jakiejś specjalnej diecie Wink

ćwiczyć nie ćwiczę ze względu na ścięgno, ale chodzę ile mogę uśmiech podobno robię kilometry....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze słodyczami nie mam problemu, bo poprostu nie przepadam za słodkim. Ale za to wszystko inne począwszy od chipsów skończywszy na fast foodach pożeram bez zastanowienia Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam jako wspomagacz chrom w tabletkach.Ogranicza chec na slodcze. Zawsze lubilam sobie usiasc z tabliczka i ja schrupac.Doslownie po jednej tabletce (mama mi wcisnela bo "cuda dziala") zorientowalam sie ze zwyczajnie nie chce mi sie czekolady.Ponadto preparat reguluje prace jelit, zmniejsza laknienie i jest totalnie naturalny.Latwy do przyswojenia. W polaczeniu z ruchem naprawde daje dobre rezultaty. W aptekach bez recepty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja nie jestem słodyczowym łasuchem, ale fast foody to mogłabym wcinać bez opamiętania. No i mięsko..., bez mięska dzień stracony oczko.
Wniosek, może cla zakupię jeszcze do tych ćwiczeń... uśmiech , tak na wszelki wypadek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze,dziewczyny a ja jeszcze nie mam sukienki no i jest taka jedna,bardzo mi się podoba tylko ten rozmiar....jest 38 a ja noszę 40 i przydało by się parę kilo zrzucić. Ja wiem,że można kupić i w moim rozmiarze tyle tylko,ze już ten fason tak ładnie nie wygląda smutny Tak sobie myślę,że może ją kupię i chcąc nie chcąc będę musiała do niej schudnąć Wink Pełna mobilizacja,od dziś nie jem kolacji,ostatni posiłek o hm...17,koniec ze słodyczami itp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni posiłek 4h przed snem powinno się jeść, jeśli chodzisz spać późno to oblicz sobie i nie musi być to 17 oczko
A jeśli chcesz schudnąć w okolicy pasa, bioder, to na prawdę proponuje hula hop. Mam takie z 64 szt kulami masującymi, ma 110cm i waży 1,5kg. 30 min dziennie i już po tygodniu odczuwasz różnicę.
Można je kupić na allegro po ok 59-69zł
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam,że ocet jabłkowy jest dobry na odchudzanie i nawet tego próbowałam. Robi się koktajl: do pół szkl. przegotowanej wody dodaje się 2 łyżki octu jabłkowego,trzeba odstawić na kilka godzin,pić na czczo 3x dziennie. Można dla poprawy smaku,który rzeczywiście jest okropny można dodać trochę miodu gryczanego. Próbowałam ale nie wytrwałam,zacznę znowu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hula hop to chyba najlepszy pomysł bo ja w ogóle nie cierpie wysiłku fizycznego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat8 napisał:
pić na czczo 3x dziennie


3 razy dziennie czy na czczo? oczko lol

może i ja zainwestuję w hula hop bo pomijając to że leniuszek jestem to nie bardzo mam nawet warunki do innych ćwiczeń...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka....3x dziennie na czczo tzn. że nie trzeba podjadać np. między śniadaniem,które jest o 8 a obiadem o 13 no i przed tym obiadem też jesteś jakby na czczo no bo przecież ileś tam nie jadłaś i nie podjadałaś. Też się zastanawiałam nad tym 3x dziennie na czczo ale autorzy programu z którego wzięłam przepis na ten "koktajl" tak to właśnie wytłumaczyli jak ja Tobie teraz język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group