Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja stołu pary młodej-fotki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki kolor przewodni na sali?
Niebieski
16%
 16%  [ 1 ]
Czerwony
16%
 16%  [ 1 ]
Różowy
16%
 16%  [ 1 ]
Złoty (pod zółty)
16%
 16%  [ 1 ]
Zielony
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 31 Paź 2009, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokie flakony Coni sa z przymusu, na stolach gosci uśmiech Na stole pary mlodej jest jakis (nie pamietam czy tez wysoki czy nizsza kula) na wiazanke panny mlodej i drugi na bukiet swiadkowej.. ale chcialabym by na froncie nie bylo bialych falbanek czy drapowan z materialu tylko dekoracja z kwiatow.. Napewno nie tak ogromna jak ta z mieczykami ani dluga przez caly stol (na 6 osób) - ma byc niska, max 15cm od stołu, dluga na ok 70-100cm uśmiech tak to widze.. Wiecie - troche zieleniny, trawka pod skosem, kwiatuchy i juz uśmiech
najblizej jej ksztaltem chyba do tej:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
83mika
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 16

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii mi równiez podoba się ten bukiet, a co byś powiedział na coś takiego:
[img]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://kwitnaca.pl/wp-content/gallery/dekoracje-slubne/dekoracje-slubne-043.jpg&imgrefurl=http://kwitnaca.pl/galeria-zdjecia-kwiatow-bukietow/dekoracje-slubne&usg=__gZ2_SxzmP1TAx-gH2CMUQDqno68=&h=768&w=1024&sz=118&hl=pl&start=22&um=1&tbnid=JAjMfN3vGwEvmM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dkwitnaca.pl%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1[/img]
Miałam na początku w planach aby nasza sala była w kolorze biało bordowym, ale teraz coraz bardziej chodzi mi po głowie biało-zielony Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

83mika - niebardzo widze jakie tam są wazony.. bo te zielone wstazeczki zaslaniają. Poza tym czy ja wiem.. gdzie w maju znajde mieczyki? Kolorek fajny, taki rześki.. dodalabym zlotawo-ecrue dodatki typu wstazka, fizelina (czy cholera wie jak to sie nazywa) i byloby ok.. Tylko bez tego zielonego paska po srodku stolu, bo i tak tam bedzie stalo jedzenie.. No i swieczniki mam na dlugie, waskie swieczki wiec nie bedzie wokol nich kwiatowych wianuszkow..
Z reszta, to sa koszty.. zamowic w kwiaciarni kilkanascie takich bukietow to bedzie niemala sumka.. A jak kupie w hurtowni kwiatow 25 roz to zawsze cos wykombinuje, dodam jakies pierdolki papierowo-plastikowe i bedzie git..
Tylko na nasz stol chcialabym cos wyjatkowego, zrobioinego z gustem.. bo az takich zdolnosci nie mam. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
83mika
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 16

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi konkretnie chodziło o ten płaski, długi bukiet przed parą młodą.I tak sie waham między takim jak Ty zaproponowałaś (też mam go w zbiorze swoich pomysłów) czy taki nowoczesny jak ten. Ja dodała bym do niego jeszcze białe tulipany lup cale. Takie cos byłoby przed nami a na innych stołach okrągłe wazony (kule)a w nich zanurzone tak oplecione od środka białe tulipany lub cale, mogłyby byc też róże, ale róże maja za twarde łodygi i się nie wygną. I włąsnie podoba mi się ten zielony pas z organzy, tylko bardziej luźno położony, nanim te okrągłe wazony i gdzie niegdzie małe okragłe swieczki, białe talerze a na nich białe serwetki, ułożone w kwiat lotosu i na każdej serwetce róza lub tulipan-forma podziekowania dla gości, co wy na to?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm..czy ja wiem? Zwiedna w ciagu wesela te kwiatuszki.. Roza moze wytrzyma, ale tulipan to chyba padnie.. Chyba ze naszykujecie jakies zbiorcze wazony i goscie beda zabierac kwiatuszka na wyjsciu.. Albo wlasnie w jakichs strategicznych miejscach sali - zeby nie przeszkadzalo ale ladnie dekorowalo - wielkie bukiety z roz/tulipanow. A na wyjsciu, jak bedziecie zegnac gosci, wreczenie kwiatka + ciasta czy co tam sobie zaplanowaliscie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tulipany w wazonach nie klapna na pewno (wiem, bo rozmawialam z florysta), ale jesli maja lezec jako podziekowanie dla gosci, to do konca wesela nic z nich nie bedzie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedac na targach w sobote zrobilam pare fotek ozdobionych stolow weselnych. Wrzucam je tutaj, bo moze ktorej z Was sie cos przyda, wybaczcie jakosc, ale zdjecia robilam telefonem, bo zapomnialam aparatu.




_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ostatnim zdjeciu jest wazon calkiem podobny do wazonow na mojej sali:) Myslalam zeby zrobic jakies zwisajace zielone pędy, ale kurcze, tedekoracje wygladaja pieknie jesli na stołach nie ma jedzenia.. No bo bluszczyk, asparagus..i to ląduje w sledziach pod pierzynką albo na faszerowanych pomidorkach Rolling Eyes
Ale juz jestem pewna ze kwiaty będą ecrue i jakas delikatna zielona dekoracja tez będzie - takze Coni - mozesz sobie niejako przypiąc zasługe upewnienia mnie w wyborze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczescie jedzenia na stole nie bedziemy mieli uśmiech Wiec problemy z dekoracja stolu taka czy inna nas juz az tak bardzo nie dotycza Wink
Liziii ciesze sie, ze moglam pomoc Very Happy Hmm, moze jakas firme dekoratorska tutaj otworze, a pozniej jej filie w Polsce Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już przy temacie sal wklejałam fotki naszej, ale kto nie widział, to tak mniej więcej będzie wyglądał nasz stół. Jest kilka stylów dekoracji, ale my bierzemy ten najbardziej tradycyjny (i najtańszy). Wszystko będzie raczej w odcieniach bieli i ecru, przy czym zależy nam (a wiemy, że to możliwe, bo widzieliśmy taką opcję na fotkach z tego hotelu) na balonach, ale tylko takich wypełnionych helem i unoszących się pod sufitem (w odcieniach jasnego ecru i brązu). Wyglądają pięknie Very Happy Niestety w necie nie ma nigdzie tego zdjęcia Confused


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group