Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja stołu pary młodej-fotki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki kolor przewodni na sali?
Niebieski
16%
 16%  [ 1 ]
Czerwony
16%
 16%  [ 1 ]
Różowy
16%
 16%  [ 1 ]
Złoty (pod zółty)
16%
 16%  [ 1 ]
Zielony
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii jak nie wiesz jaki kolor wybrać, to wybierz pod kolor swoich dodatków ślubnych (bukietu, wianka, kolorowych akcentów na sukni) czy czegokolwiek innego pasującego do Twojego i Narzeczonego stroju. W ten sposób napewno nie będzie pstrokato Wink ... a to już jest coś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie bardzo niepstrokate... gdyz bukiet będzie biały Mr. Green Inne dodatki beda pod kolor sukni + srebrna bizuteria (minimalistyczna)...
Ale - kto wie - srebny to jakies rozwiązanie... Tylko czy srebrny pasuje do brązowo(bezowo?) zielonych scian? I wiosennych dekoracji stałych sali? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm mówisz, że ściany brązowo - zielone .... no nie jestem przekonana, ale chyba stoły to jedno, a ściany to drugie. Tutaj chyba można trochę podziałać na zasadzie przeciwieństwa. A srebrny to oryginalny kolor i myślę, że całkiem fajny... taki hmmm szlachetny i jak najbardziej dobry na weselny wystrój Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasza sala ma na szczesie biale sciany, dzieki czemu mozemy miec kolory jakie chcemy i tak na razie stanelo na czekoladowym brazie (bedzie w winietkach), ecrui (winietki, ewentualnie kwiaty oraz serwetki), zielonym (liscie przy kwiatach) i bialym bo biale beda obrusy. Mysle, ze wszystkie te kolory do siebie pasuja i wszystko bedzie sie dobrze ze soba komponowalo uśmiech jak bede miala fotki jakis dekoracji to na pewno wkleje uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie Kiewka zrobila mega suprise'a i namowila tym samym zebym winietki stworzyła samodzielnie.. Wiec teraz tym bardziej poszukuje inspiracji kolorystycznej na stół.. Marzy mi sie dwukolorowa, w tym jeden kolor juz obsadziłam w swej wizji (a u mnie wiadomo - jak jest wizja to sie nie ma co sprzeczac lol ) - smietankowy Cool Mysle nad fioletem.. mysle nad złotkiem.. (pasuje do smietankowego, a jest rownie szlachetny co srebrny)..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie coś takiego :


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładne, ale chyba zajmuje trochę miejsca język Długie wysokie wazony są bardziej funkcjonalne pod tym względem.... ale co kto woli język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ladne uśmiech Podobaja mi sie tez kwiaty w calosci zanuzone w wodzie, lub plywajace po powierzchni wody..

lub..


Ja myslalam o czyms w stylu:
choc wazony są u mnie wyzsze, smuklejsze i z mlecznego szkła. Poza tym dodalabym dekoracje na lodyzce (oplecenie papierowymi wstazeczkami)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 2 Paź 2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda no co Ty, taka dekoracja zajmuje ok 40 cm uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 2 Paź 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
Ruda no co Ty, taka dekoracja zajmuje ok 40 cm uśmiech


zależy jakie szerokie są stoły i ile będzie stało na nich jedzenia język Wszystko wyjdzie w praniu, jak w końcu kiedyś zarezerwujemy salę lol Podoba mi się w sumie i to i to, a że jestem bardzo niezdecydowana, to zobaczę jak sytuację zweryfikuje rzeczywistość Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group