Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja stołu pary młodej-fotki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki kolor przewodni na sali?
Niebieski
16%
 16%  [ 1 ]
Czerwony
16%
 16%  [ 1 ]
Różowy
16%
 16%  [ 1 ]
Złoty (pod zółty)
16%
 16%  [ 1 ]
Zielony
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam coś!

oto o czym myślę Smile

podoba mi sie taki kolor obrusu. ten na zdjęciu jest lniany, więc inaczej sięprezentuje, tak zwyczajnie.... ja myśle o trochę błyszczącym, lejącym się, atłasowym. coś szalenie eleganckiego Wink


podoba mi się pomysł z czekoladowym obrusem i białymi i czerwonymi dodatkami. uważam, że wyglada świetnie Smile tylko moze być trochę zbyt ciemno, więc nie wiem czy się zdecydujemy.


a to coś purpurą. również bardzo mi się podoba.


taka dekoracja jest piękna, nie za ciemna, ale taka elegancka i ciepła Very Happy


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2009, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, jak to dobrze ze masz jeszcze ponad rok przed soba język Bo jak Mi by sie tyle podobalo co tobie, to ja bym w zyciu w maju za maz nie wyszla Embarassed
Dlatego poki moge to unikam przeszukiwania roznych dekoracji itp.. Jak bedzie trzeba to dopiero dostane bialej goraczki i bede niezdecydowana jak tylko kobieta byc moze Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem dość zdecydowana. to znaczy, wiem czego szukam i jaki efekt mniej wiecej chcę osiągnąć... a że więcej niż 2 rzeczy mi się spodobają to to już kwestia eliminacji, to za ciemne, to nie takie, tamto nie takie...ostatecznie zostanie jedna rzecz Wink

eh, czemu ślubu nie bierzemy co roku.... Rolling Eyes Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boby mezowie nie zdazali na nie zarabiac język a my bysmy zyly na ciaglej diecie przedslubnej by wbic sie w wymarzony model rozmiaru 38! język
No i ja nie mialabym dzieci, bo dzieci dopiero po slubie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochana, ja jem wszystko co mi wpadnie w ręce i co mi smakuje, nie wiem co to dieta, a rozmiar mam 36 Twisted Evil mam dobre geny Wink ja tam się nie boję... za to boję się, że schudnę Rolling Eyes

ale ja chcę zrealizować wszystkie moje pomysły, a w ciągu jednego dnia nie zdołam! Embarassed Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za duzo to niezdrowo! Ale jak sie umiejetnie wybierze najlepsze i dopasowane rozwiazania to bedzie bajecznie:)
Skoro juz masz wizje...to teraz tylko ja trzeba urzeczywistnic Cool

Ja wciaz sie nie zdecydowalam na kolor dekoracji przy stole (organza na froncie naszego stołu - jaki kolor? 3 czy 2 falbany? Kolor swiec, serwetek?).
Nie chce przesadzic.. obrusy na stolach beda napewno biale, bez zadnych rzuconych na wierzch, kolorowych, udrapowanych materialow.. Nie wiem jakie dobrac kwiaty do wazonow na stołach. Wazony sa waskie i wysokie na ok 70cm... takie mocno rozciagniete "klepsydry". Jasno mleczne..
Myslalam o cantedeskach (po 1 w wazonie), z perelka zamiast precika, a lodyzki owiniete papierowymi "wlosami anielskimi".. Tylko wciaz nie wiem jakie kolory chcE Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jak dobrze, że ja nie musiałam się zajmować materiałami, kolorami, świecami i wazonami Smile
Jak ktoś lubi to pewnie ma frajdę, a jak kogoś to nie interesuje (tak jak mnie) to już gorzej Smile Ja nie przywiązuję do tego wagi, więc dobrze, że w lokalu nie musiałam tego wszystkiego ustalać. Oczywiście mogłam coś tam zasugerować, zmienić, ale nie czułam weny ku temu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam już wszystkie dekoracje w ramach sali i bardzo się z tego cieszę, jedna rzecz mniej do zrobienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chcialabym wybrac. Ale jestem z tych wiecznie niezdecydowanych.. Rolling Eyes I juz widzialam sale w brzoskwiniowych dodatkach, pozniej mi sie odmienilo na perłowy roz, nastepnie jasny matowy róz z pistacjową zielenią (na co mama przewrocila oczami..i słusznie bo sala jest miętowozielono-brązowa.. Rolling Eyes ). Teraz mysle nad żywą zielenią i mocnym fioletem... Shocked
I tak będzie do maja, az mnie termin zmusi i wybiore co mi sie nawinie na mysl..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mi sie od tych kolorów zakręciło w głowie. Jak mawia mój narzeczony śliwka to nie kolor, to owoc lol
Mnie odpowiada wystrój mojej sali, białe nakrycia na stoły i krzesła plus czerwone dodatki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group